“Yapılmayanı yaptık”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan 4. Bölge Yönetimi'ni ziyaret etti. İzmit Belediye Meclis Üyesi Emine Okanalp ve Yahya Kaptan Mah...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan 4. Bölge Yönetimi'ni ziyaret etti. İzmit Belediye Meclis Üyesi Emine Okanalp ve Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Haluk Akgün’ün kendisine eşlik ettiği ziyarette bölgede yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Doğan, “Yahya Kaptan yaptığımız hizmetlerimizle çok daha güzel bir yer oldu ” dedi.

Alt yapı ve üst yapı anlamında büyük sorunlar yaşayan bu bölgede yıllardır yapılmayanı yaptıklarını ifade eden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Parklarda, çevre düzenlemesinde, aydınlatmalarda ve sosyal etkinliklerle bambaşka bir bölge oluşmaya başladı. Yıllardır bitirilemeyen spor salonlarını bitirdik. Bisiklet eğitim pisti yaptık. Yeşil alan üzerindeki çirkin yapıları ortadan kaldırdık” şeklinde konuştu.
DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Hizmette sınır tanımadıklarını ifade eden Başkan Doğan İzmit’in en büyük kapalı pazar projesini de Yahya Kaptan’a yapacaklarını söyledi. İhale süreci devam eden pazarın altı otopark üstü kapalı pazar olacak diyen Başkan Doğan Yahya Kaptan’da yaşanan değişimin İzmit’e çok yakıştığını ifade etti. Yahya Kaptan 4.Bölge Yönetimi hizmetlerinden ötürü Başkan Doğan'a teşekkür etti. Bölgelerinde hizmetlerin olması gereken şekilde devam ettiğini dile getiren vatandaşlar, Yahya Kaptan’da yaşanan değişimi hissettiklerini dile getirdiler.

28 Kasım 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR