“İstanbul’daki şımarıklık burada yok”

İzmit Sanat Merkezi’nin sertifika töreninde önceki akşam yapılan sertifika töreninde konuşan Ragıp Savaş Savaş “İstanbul’daki şımarıklık burada yok” d...

BÜYÜTİzmit Sanat Merkezi’nin sertifika töreninde önceki akşam yapılan sertifika töreninde konuşan Ragıp Savaş Savaş “İstanbul’daki şımarıklık burada yok” dedi.


Geçtiğimiz aylarda adı Ragıp Savaş Sanat Akademisi olarak değiştirilerek tek bir marka haline gelen, İzmit Sanat Merkezi (İSM) ve Sakarya Sanat Merkezi’nin (SSM), London College of Music, Sofia Akademi ve T.C. MEB Sertifika Töreni önceki akşam Wellborn Otel’de gerçekleştirildi. Başarılı öğrencilere sertifikalarının verildiği geceye İSM Kurucusu Ragıp Savaş ve Nurhan Dolgun, İSM eğitmenleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

GÖNDERMEDE BULUNDU
Ulu Önder Atatürk’ün 75. Ölüm yıl dönümü dolayısıyla programa saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. İSM Kurucularından Ragıp Savaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kızlı erkekli öğrenci evleri denetlenecek” sözlerine şu şekilde gönderme de bulundu; “Yine bir sanat merkezi gecemizde kızlı erkekli birlikteyiz. Bundan sonra da Atatürk ilke ve inkılapları çerçevesinde çocuklarımızı eğitim vermeye devam edeceğiz”.

SERTİFİKALAR VERİLDİ
Savaş, ilk heyecanla açtıkları İSM’nin ardından SSM’yi de faaliyete geçirdiklerini duyurarak, Sakaryalı öğrencilere de sertifikalarının verileceğini kaydetti. Savaş “İstanbul’daki şımarıklık burada yok. Sakarya ve İzmit’teki öğrencilerimiz yaptıkları çalışmaları ve kendilerine verilen emeği asla karşılıksız bırakmıyor. Her sene bizimle birlikte büyüyen öğrencilerimiz bizlere ‘iyi ki bu işi yapmışız’ dedirtiyor” ifadelerini kullandı. Savaş’ın konuşmasının ardından başarılı öğrencilere, eğitmenleri tarafından sertifikaları verildi.

12 Kasım 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR