Eski iş merkezi YIKILACAK mı?

    Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Yenikent eski İş Merkezi’ndeki sıkıntıların çözüme kavuşturulması yönünde gelen talep doğrultusunda dük...

 

 

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Yenikent eski İş Merkezi’ndeki sıkıntıların çözüme kavuşturulması yönünde gelen talep doğrultusunda dükkan sahipleriyle bir araya geldi. Bulut, “Son kararı iş merkezi esnafları olarak sizler vereceksiniz. Mevcut iş merkezinin yıkılarak yeniden daha modern bir halde yapılmasını talep ederseniz biz belediye olarak sizin yanınızdayız” dedi. 

MECLİS SALONUNDA TOPLANTI

Derince Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Başkan Yardımcıları Nurettin Işık, Osman Ergin, Osman Dalkılıç, Yenikent Mahalle Muhtarı Asuman Ekerer, Yenikent Eski İş Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri ve esnaflar katıldı.

 

“SON KARARI SİZ VERECEKSİNİZ”

Kendilerinin daha güzel, daha modern bir iş merkezinin yapılmasını desteklediklerini belirten Başkan Bulut “Yenikent Eski İş Merkezi’ndeki sorunları iyi biliyoruz. Burayı yıkarak, yenisini yapmamız halinde iş merkezimizin her noktası çok daha değerli olacak” dedi. Yenikent Eski İş Merkezi’ndeki dükkan sahiplerinin de söz alarak görüşlerini belirttiği toplantıda Başkan Bulut “Son kararı iş merkezi esnafları olarak sizler vereceksiniz. Eğer siz iş merkezinin yenilenmesini isterseniz biz bunu yapmaya hazırız” dedi.

13 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR