Taşdemir, akaryakıt istasyonunu devraldı

Körfez’in önde gelen genç ve başarılı iş adamlarından biri olan Körfez Tıp Medikal adlı işletmenin sahibi Talat Taşdemir, bir zamanlar Salih Şirin’in...

BÜYÜT

Körfez’in önde gelen genç ve başarılı iş adamlarından biri olan Körfez Tıp Medikal adlı işletmenin sahibi Talat Taşdemir, bir zamanlar Salih Şirin’in sahibi bulunduğu ancak son 4 yıldır TEMÖZ firması tarafından işletilen Akaryakıt İstasyonu’nu satın aldı.
İş adamı Talat Taşdemir, Barbaros Mahallesi Döküm Kavşağı üzerinde bulunan Aytemiz Petrol isimli iş yerini satın alarak, tecrübeli elamanlarıyla işletmeye başladı. Yeni devir ile ilgili olarak bir takım yenilikler yapan Talat Taşdemir, en önemli amaçlarının kaliteli hizmet olduğunu dile getirdi.

GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ
Güven, güler yüz, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutacaklarının altını çizen Taşdemir, “Biz daha önce sağlık sektöründeydik. Herkes bizi bilir. Sağlıkta en önemli kural güvendir. Tıpkı sağlıkta olduğu gibi akaryakıt işi de güven işidir. Biz, bu güvenle elimizden geleni yapacağız. Birçok yenilik yaptık. Daha da yenilik yapacağız. Devir nedeniyle yüzde 12’ye varan indirimlerimiz söz konusu.”dedi.

18 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR