Kartepeli kooperatifler bilgilendirme toplantısında

Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya ve Uzman Sultan Kurbanoğlu’nun katıldığı toplantıya Arslanbey OSB’deki ARSTAŞ Kooperatifi Başkanı Şükrü Asla...

Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya ve Uzman Sultan Kurbanoğlu’nun katıldığı toplantıya Arslanbey OSB’deki ARSTAŞ Kooperatifi Başkanı Şükrü Aslan ve yönetiminin ev sahipliği yaptı.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Gerçekleşen toplantıya; SUMOTAŞ Başkanı Ömer Yavuz, 87 Nolu Uzunçiftlik Kooperatif Başkanı Aydın Merttürk, Kartepe Küçük Sanayi Hizmetleri ve İşletme Kooperatifi Başkanı Nezir Serindere, 83 Nolu Öz Uzuntarla Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Adnan Yılmaz, Arslanbey Şefkatiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri Cüneyt Günsur ve Osman Demir, 98 Nolu Arslanbey Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mehmet Kolay, Köseköy Lojistik Kooperatifi yöneticileri Sabri Balaban ve Kenan Birgül ve 114 Nolu Susa Özbirlik Kooperatifi yöneticisi Ramazan Atmaca katıldı.

 

KOOPBİS ANLATILDI

Toplantıda kooperatif yöneticilerine görev ve yetkilerinin yanı sıra Kooperatif Bilgilendirme Sistemi (KOOPBİS) hakkında da bilgi verildi. Kayıtlı ortakların kooperatif bilgi sistemine girilmesinin sağlanmasının öneminin belirtildiği toplantıda yapılacak genel kurullarda da hazirun cetvellerinin bu siteden alınması gerektiği vurgulandı. Öte yandan Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya da kendisine yöneltilen sorulara detaylı yanıtlar verdi.

19 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR