“MHP inanç değerlerine sahip bir partidir”

MHP değerleriyle bütünleştiğini söyleyen MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, MHP’nin inanç değerlerine sahip olduğunu belirterek, artık proje...

BÜYÜT

MHP değerleriyle bütünleştiğini söyleyen MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, MHP’nin inanç değerlerine sahip olduğunu belirterek, artık proje üreten bir parti konumuna geldiklerini söyledi.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı İsmail Kurt, seçim çalışmalarına Gebze’de devam ediyor. Kurt, ziyaret ettiği yerlerde Gebze’ye yeterli yatırımın yapılmadığını söyleyerek belediye başkanlarına ve AKP iktidarına tepki gösterdi. Büyükşehir Belediyesinin bölgemize bir takım yatırımlarını yaptığını, ama bunun yeterli olmadığını söyleyen İsmail Kurt, “Geçmişte Gebze’nin il olmasıyla ilgili bir takım çalışmalar yapıldı. Ama netice alınamadı ve Büyükşehir’e bağlandık. Şimdi hükümet nüfusu 700 bin olan 12 ili Büyükşehir yapıyor. Bizim günahımız ne idi. Bugün Gebze Büyükşehir’den yeterli hizmeti alamamaktadır ”dedi.

PROJE ÜRETİYORUZ
MHP’nin kamu oyunda hırçın bir yapıya sahip olduğuyla ilgili eleştirilere katılmadığını söyleyen Kurt, “Biz yanlış anlaşıldık ve bir takım güçler tarafından kullanılmak istendik. Merhum Genel Başkanımız Alpaslan Türkeş’in talimatları ile MHP değerleriyle bütünleşti. MHP inanç değerlerine sahip bir partidir. Şu anda proje üreten bir kadroya sahibiz ”dedi.

02 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR