İzmit’te yaşlılar yalnız değil

        İzmit'teki yaşlılar, İzmit Belediye sayesinde yalnızlık çekmiyor. Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kentteki yaşlılar sı...

BÜYÜT

 

 

 

 

İzmit'teki yaşlılar, İzmit Belediye sayesinde yalnızlık çekmiyor. Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kentteki yaşlılar sık sık ziyaret edilerek yalnız olmadıkları hatırlatılıyor. Sosyal İşler Birimi çalışanlarından Elif Eseroğlu, Betül Taşer, Asuman Sert ve Ömer Kaya, Yenimahalle, Yenişehir ve Cedit mahallerindeki yaşlıları ziyaret ettiler.

 

SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

Yaşlı vatandaşların evlerine konuk olarak onlara İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın selamını götüren belediye yetkilileri, ziyaretlerinde vatandaşlarla ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek bol bol aldılar. Ayrıca kendilerine iletilen problemlerin çözümü için de belediye görevlileri nezdinde bazı görüşmelerde bulundular.

 

ZİYARETLER SÜRECEK

Belediye görevlilerinin ziyaretiyle mutlu olan yaşlılar, “İzmit Belediye Başkanı ve ekibine çalışmaları ve bizle olan yakın ilgisi dolayısıyla çok teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretler sayesinde yalnız olmadığımızı, bir sorunumuzla ilgilenenlerin olduğunu bilmek mutluluk verici bir durum” dediler. İzmit’teki yaşlı ziyaretlerinin devam edeceği öğrenildi.

29 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR