İhsaniyespor gecesi renkli geçti

Geceye Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Merkez Hakem Kurulu eski B...

BÜYÜT

Geceye Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı Mustafa Çulcu, Kocaelispor eski futbolcusu Kaan Dobra ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, konuşmasında “Öncelikle İhsaniyespor’un Genç yönetimine burada sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. İhsaniyespor adına yaklaşık bir yıldır birlikte çalışıyoruz.  Bir şeyler yapılsın, tesisleşmesi tamamlansın, İhsaniyespor’un gelir kaynakları arttırılsın diye canhıraş çalışıyor bu kardeşlerimiz. Biz onlarla birlikte, Gölcük Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda İhsaniyespor’a ne yapabiliriz diye yola çıktık. Bulunduğumuz binanın en alt katında fabrika olarak kullanılan bir yer vardı. Orayı gençlik merkezi olarak tadilat yapmamızı istediler. Bize proje getirdiler, projelerini de çok beğendik ve başkanımızın oluruyla başladık. Şu anda da bitmiş pozisyonda. Sadece futbol, salon sporlarını İhsaniye’deki bütün olumsuzlukların sona erdirilmesi noktasında çok önemli, çok güzel projeleri var. Ben bu genç kardeşlerimizin İhsaniyeliler tarafından desteklenmesini talep diyorum sizlerden, çünkü onlar bunu hak ediyorlar. Huzurlarınızda hepsine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

Amatör Spor Kulüpleri Başkanı “1971’den bu yana bu kulübe emeği geçen tüm değerli ağabeylerimize buradan teşekkür ediyorum. Çünkü bu kulübün devamlılığı noktasında önemli özveri verdiler. Bugüne geldiğimizde 2013 yılında federasyon yönetim kuruluna almış olduğum İhsaniyespor’un değerli Başkanı Serkan Kardeşimin herkes çok fazla çalışacağını düşünmüyordu. Sportif anlamda belki takım küme düştü, belki şampiyon olamadı. Futbol anlamında başarılı olamadı ama kendisi gibi gerçekten çok önemli genç bir ekip kurdu” dedi.

Gecede konuşmaların ardından İhsaniyespor’un tarihini anlatan slayt gösterisi izletildi ve destek olanlara birer plaket takdim edildi.

12 Mayıs 2015 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR