İdris Ersoy’dan, Ünal Köken’e ziyaret

Ziyarette Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Sekreteri Muharrem Subaşı, Şube Mali Sekreteri İbrahim Çınar ve Şube Teşkilat Sekreteri Tuğrultan Çağdaş e...

BÜYÜT

Ziyarette Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Sekreteri Muharrem Subaşı, Şube Mali Sekreteri İbrahim Çınar ve Şube Teşkilat Sekreteri Tuğrultan Çağdaş eşlik etti.

 

Ziyarette Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, “Kandıra Belediyesi’nde örgütlenmenin tamamlanarak yetkili sendika artık Hizmet-İş Sendikası olmuştur. Bizi tercih eden işçi arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sayın belediye başkanımızın da göreve geldiği günden beri iş barışı ve huzuruna yaptığı katkıyı görüyoruz. İşçi arkadaşların alacaklarının ödenmesine gösterdiği hassasiyete önem veriyoruz. Kandıra ilçesi için yapmış olduğu hizmetleri bizler gibi Kandıra halkı da takdir etmektedir. İnşallah yapacağımız yeni toplu-iş sözleşmesiyle de bu olumlu ve güzel çalışmalarını da taçlandırmış olacağız” dedi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken de, Hizmet-İş Sendikası ile çalışmaktan dolayı memnun olduğunu belirterek; “Çalışan işçi arkadaşların haklarını alın teri kurumadan ödemek bizim için önem arz etmektedir” dedi.

19 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR