Köşker, Gebzelilere 2B müjdesini verdi!

Her biri miting havasında geçen toplantılarda Başkan Köşker, “Bölgede bundan sonraki önceliğimiz hizmetlerin sağlıklı yürüyebilmesi için 1/1000’lik p...

BÜYÜT

Her biri miting havasında geçen toplantılarda Başkan Köşker, “Bölgede bundan sonraki önceliğimiz hizmetlerin sağlıklı yürüyebilmesi için 1/1000’lik planların yapılması olacak. Yavuz Selim ve Hürriyet’te hak mahrumiyeti yaşanmadan sorunun çözümü için; dün olduğu gibi bundan sonra da sizlerle istişarede bulunarak bu planları birlikte yapacağız” dedi.

 

KAHVE VE AÇIK HAVA TOPLANTILARI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Hürriyet ve Yavuz Selim’de 2B turu. Geçtiğimiz günlerde Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nden alınan, 2B arazilerinin Gebze Belediyesi’ne devrine ilişkin belgeleri Gebze Tapu müdürlüğüne teslim ederek sorunun çözümünde önemli bir aşama kaydeden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker müjdeyi bizzat kendisi verdi. Belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleriyle birlikte Hürriyet ve Yavuz Selim mahallelerine giden Başkan Köşker düzenlenen halk toplantılarında, sorunun çözümüne ilişkin gelinen aşama hakkında vatandaşı bilgilendirdi. Hürriyet ve Yavuz Selim’de ard arda düzenlenen ve her biri mini bir miting havasında geçen 5 kahve ve açık hava toplantılarında bölge sakinlerine seslenen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, vatandaşlardan gelen soruları da cevaplandırdı.


SÜRECİ BİRLİKTE SÜRDÜRECEĞİZ

Sorunun en kısa zamanda çözümünde gayret sarf ettiklerini vurgulayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “2 sene süren gayretlerimiz neticelendi. 2B arazilerinin hazineden, TOKİ’den Gebze Belediyesi’ne devrine ilişkin karar alındı. Hayırlı uğurlu olsun. Türkiye’nin her yerinde var olan 2B arazileri sorunu yüzünden bu süreç uzadı. Cuma günü devri alarak tapu müdürlüğüne ilgili belgeleri teslim ettik. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Yer şuanda Gebze Belediyesi’nin yani dolayısıyla sizlerin.


PLANLARI BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Bölgede bundan sonraki önceliğimiz hizmetlerin sağlıklı yürüyebilmesi için 1/1000’lik planların yapılması olacak. Yavuz Selim ve Hürriyet’te hak mahrumiyeti yaşanmadan sorunun çözümü için; dün olduğu gibi bundan sonra da sizlerle istişarede bulunarak bu planları birlikte yapacağız” dedi. Başkan Köşker konuşmasının ardından, mahalle sakinlerinden gelen soruları da cevaplandırdı. Başkan Köşker’in mahalle toplantıları farklı noktalarda geç saatlere kadar sürdü.

04 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR