Okur: Türkiye küllerinden doğuyor

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlanmasının ardından AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, basın bildirisi yayınladı. Yapmış olduğu açıklamada...

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlanmasının ardından AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, basın bildirisi yayınladı. Yapmış olduğu açıklamada Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın seçildiğini söyleyen Okur, “Türkiye’nin küllerinden doğuşunun yeni Türkiye’nin kuruluşunun sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

YENİ BİR SAYFA

Mehmet Ali Okur, “Bu seçimle birlikte bir kez daha demokrasimiz ve milletimiz kazanmıştır. 10 Ağustos’ta, 27 Mayıs'ın son izlerinden biri daha silinmiş devlet ile millet kucaklaşmış, artık yeni bir sayfa açmanın vakti gelmiştir. Bugün bir dönemin kapılarını kapatıyor artık yeni bir döneme doğru ilk adımı atıyoruz” dedi.

 

TÜRKİYE’NİN İSTİKAMETİNİ BELİRLEDİLER

Sözlerini sürdüren Okur, “Demokrasi bayramı ile Türkiye’nin küllerinden doğuşunun yeni Türkiye’nin kuruluşunun sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimiz Türkiye’nin istikametini kendisi bizzat belirlemiştir.12 yıl boyunca tüm reformlarımızı devlet ile milleti kucaklaştırmak için yaptık” şeklinde konuştu.

11 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR