JCI Kocaeli’de yeni Başkan Başar Demirel

Kısa adı JCI (Junior Chamber International) olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği’nin Kocaeli Şubesi, 3 üncü olağan genel kurulunu önceki gün Koc...

BÜYÜT

Kısa adı JCI (Junior Chamber International) olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği’nin Kocaeli Şubesi, 3 üncü olağan genel kurulunu önceki gün Kocaeli Sanayi Odası’nda gerçekleştirdi. 2011 Başkanı Mehmet Sımsıkı, bayrağı 2012 Başkanı Başar Demirel’e devretti.

JCI Kocaeli Şubesi’nin 3 üncü olağan genel kurulu KSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan başkanlığına JCI Türkiye Senatörü Faruk Oktaş, yardımcılığına JCI Türkiye 2011 Yönetim Kurulu Üyeleri Eda Engin ve Mikail Çakmak seçildi.
18-40 yaş arası genç lider ve girişimcilerin bir arada olduğu, Birleşmiş Milletler himayesindeki JCI’ın Türkiye genelinde toplam 20 şubesi bulunuyor.

2012’DE 41 PROJE
21 üyesi bulunan Kocaeli Şubesi’nin Kurucu Başkanı Nail Baki, derneğin kuruluş aşaması ve yaptıkları çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Slaytlar eşliğinde gerçekleştirilen anlatımda Baki, duygu dolu anlar yaşadı. Ardından söz alan 2011 Başkanı Mehmet Sımsıkı, görev süresince yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bayrağı 2011 Başkanı Mehmet Sımsıkı’dan devralan 2012 Başkanı Başar Demirel, yaptığı konuşmada 2012 yılında toplam 41 proje gerçekleştireceklerini, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturduklarını söyledi. Demirel, “Her biri birbirinden yetenekli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla 2012 yılında çok başarılı bir şube olacağımızın sözünü veriyorum” dedi.

YÖNETİM TANITILDI
Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu genel kurula katılanlara tanıtıldı. Başar Demirel’in başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor Hamza Kaya (Genel Sekreter), Mehmet Ümit Küçükkaya (Sayman), Gaye Demirel (Başkan Yardımcı-Bireysel Gelişim), Kübra Yenidoğan (Başkan Yardımcısı Uluslararası İlişkiler), Fatih Polat (Başkan Yardımcısı-İş İlişkileri) ve Samet Türkyılmaz (Başkan Yardımcısı-Toplumsal Projeler). Denetim kurulunda ise şu isimler yer aldı Mehmet Sımsıkı, Musa Kazım Ejderoğlu ve Gülten Baki Yılmaz. JCI Kocaeli Şubesi’nin 3 üncü olağan genel kurulu sonrasında üyeler ve şubelerden gelen temsilciler, Balıkçı Hamdi’de gala yemeğinde bir araya geldi.

11 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR