ODTÜ-KYÖD’de başarı devam ediyor

Anasınıfından 8. Sınıfa kadar eğitim öğretim alanında hizmet veren ve öğrencilerin öğrenme ortamında aktif rol oynayarak, her öğrencinin bireysel baş...

Anasınıfından 8. Sınıfa kadar eğitim öğretim alanında hizmet veren ve öğrencilerin öğrenme ortamında aktif rol oynayarak, her öğrencinin bireysel başarısını üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen ODTÜ-KYÖD, bu senede TEOG Sınavlarında İzmit birincisi olarak başarısını devam ettirdi.

 

PLANLI VE PROGRAMLI ÇALIŞMA

TEOG Sınav sonuçlarında okul ortalaması 458,212 olup, bu yılki mezun öğrencilerinin hem Türkiye hem de Kocaeli genelinde; % 87’sinin yüzdelik dilimi %10’un altında olmasından dolayı haklı bir gurur yaşamakta. ODTÜ-KYÖD’ün Okul Müdürü Güler Telli, “Planlı ve programlı çalışmaların sonucunda elde edilen başarıdan dolayı öğrencilerini ve değerli öğretmenlerimizi tebrik ettiğini” belirtmiştir.


TEŞEKKÜR ETTİ

ODTÜ-KYÖD Okulu Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Kocaeli de eğitim dünyasına 1999 yılında adımını atan bugünlere kadar sayısız başarılara imza atan ODTÜ-KYÖD Okulunun  kurulmasını, gelişmesini sağlayan her zaman karşılıksız desteğiyle okulun ilerlemesinde  büyük katkılar veren KOCAELİ YÜKSEK ÖĞRENİM VAKFI yöneticilerine ve çocuklarını ODTÜ-KYÖD’e emanet eden velilere sonsuz teşekkürlerini  belirtti. 2014 TEOG sınavlarında elde ettikleri puanlarla İzmit birincisi olan ODTÜ-KYÖD’lü öğrencilerin tamamı bir ortaöğretim kurumuna yerleşti.

 

ÖĞRENCİ ADI SOYADI - KAZANDIĞI OKUL

1 - MELTEM TELLİ - KOCAELİ FEN LİSESİ

2 - TUNA KILINÇ - MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

3 - BURAK GİRGİN - MUAMMER DERELİ FEN LİSESİ

4 - ARDA BİÇER - KÖY HİZMETLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL)

5 - EKİN MARLALI - KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

6 - ŞEYMA ESEN - KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

7 - RANA CEVAHİR - KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

8 - MUHAMMET RAŞİT ŞAHİN - KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

9 - BERKAY KARTAL - KOCAELİ ANADOLU LİSESİ

10 - HAZAR ÜSTÜN - 24 KASIM ANADOLU LİSESİ

11 - CİHAN OK - İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ

12 - CEYHUN TOPÇU - ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

13 - ESRA CANSET UĞUR - ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU LİSESİ

14 - EMRE KAĞAN AYTEKİN - GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ

15 - YASEMEN DENİZ - ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ

26 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR