Sefa Sirmen güven tazeledi

Karaosmanoğlu'ndan ret Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği'nde gerçekleşen genel kurul için önceki ay kendisine başkanlık teklif edilen Kocaeli Büyükşe...

BÜYÜT

Karaosmanoğlu'ndan ret

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği'nde gerçekleşen genel kurul için önceki ay kendisine başkanlık teklif edilen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu teklife riayet edemeyeceğini belirtti. Genel Kurul'un Divan Başkanlığı'na Feridun Güray oy birliği ile seçilirken, katipliklerini Bekir Halefler ile Celal yaşar yaptı.

 

Soma şehitleri unutulmadı

Kurul, Atatürk ve silah arkadaşları ile geçtiğimiz hafta Soma'da meydana gelen maden faciası sonucu şehit düşen 301 işçimiz için saygı duruşunda bulunulması, ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Hızlı bir şekilde gündem maddelerinin geçildiği kurulda tutanakların imzalanması ve seçim sayım dökümünün yapılması için divan kuruluna yetki verildi.

 

Sirmen "Daha geniş kitlelere ulaşacağız"

Yönetim Kurulu’nun Mali ve İdari bakımlardan ibra edildi ve son olarak yönetim ve denetleme kurulu seçimi yapıldı. Tek liste ile girilen seçim sonunda oy birliği ile başkanlığa bir kez daha Sefa Sirmen getirildi. Sirmen,  Kocaeli Büyükhehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na KEV'in başına geçmesi önerisinde bulunmasına karşın Karaosmanoğlu'nun işlerinin yoğunluğunu göstererek bu teklifi kabul etmediğini ifade etti. Sirmen, Vakfı her zaman olduğu yine adaletli bir şekilde yöneteceğini belirtti ve uzun vadede de çok daha geniş kitlelere destek sağlanması için projeler üretileceğini sözlerine ekledi.

 

KEV Yönetim Kurulu (Asil)

Sefa Sirmen

İsmail Kalkandelen

Zeynel Abidin Başlak

Rasim Su

Kenan Yenilmez

Murat Güven

Hayati Terzi

Metin Uçar

Yücel Boran

Murat Sirmen

Nejdet Akar

 

Denetleme Kurulu (ASİL)

Mustafa Turan

Sadettin Önvural

26 Mayıs 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR