Zeki Canşi, Anadolu İlleri’ne konuk oldu

Kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve 20’den fazla derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birli...

BÜYÜT

Kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve 20’den fazla derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği’nin son yönetim kurulu toplantısı geçtiğimiz akşam Topçular’da yapıldı. Mahallede kurulan Aydın Çelik’in başkanı olduğu Topçular Kültürlerarası Dayanışma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Necmettin Kaya başkanlık etti.

 

“ÇALIŞMANIZI İZLİYORUM”

Birliğe bağlı derneklerin başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya AK Parti milletvekili aday adaylarından Zeki Canşi de katıldı. Buluşmada adaylık gerekçelerini anlatan Canşi, birliğe bağlı derneklerin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve bu şekilde bir araya gelinmiş olmasının kendisini sevindirdiğini dile getirdi.

 

“BİRLİKTELİĞİNİZ ÖRNEKTİR”

Toplantıda son derece sıcak bir şekilde karşılanan ve konuşmasında Kocaeli’de 81 vilayetten insanın bir araya bulunduğunu ve kentin bir kültür mozaiği haline geldiğini dile getiren Canşi, “Bu birlikteliğiniz herkese örnek olmalı. Kültürlerin yaşatılması, gelecek nesillere aktarılması önemli bir olay. Hepinizi tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

ÇİĞ KÖFTE İKRAMI

Birlik Başkanı Necmettin Kaya da, Zeki Canşi’ye aday adaylığı çalışmalarında başarılar diledi. Öte yandan yeni kurulan ve toplantıya ev sahipliği yapan Topçular Kültürler Arası Dayanışma Derneği’nin başkanı olan Aydın Çelik de Canşi’yi kutladı ve dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Öte yandan programda konuklara çiğ köfte ikram edildi.

22 Mart 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!

Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR