Cihaner, Tarhan’ı yalnız bırakmadı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP), seçim heyecanın dorukta olduğu şu günlerde, partinin önde gelen isimleriyle kararlı seçim bildirgesini duyurmaya devam...

BÜYÜT

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP), seçim heyecanın dorukta olduğu şu günlerde, partinin önde gelen isimleriyle kararlı seçim bildirgesini duyurmaya devam ediyor. Murat Karayalçın ve Muharrem İnce’nin ardından bu kez de, Parti Meclisi Üyesi Denizli Milletvekili ve bu dönem İstanbul ikinci bölge Milletvekili Adayı İlhan Cihaner halka seslendi.

CHP’nin iktidarıyla sorunların çözüme kavuşacağını duyuran Cihaner, “14 milyonun üstünde yoksul var. 7 Haziran’da bu haramiler saltanatını bu katiller, hırsızlar sürüsünü tarihin çöplüğüne atacağız” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’la aynı zamanda yakın dost olan Cihaner, Tarhan ve milletvekili adayları için destek istedi. İlhan Cihaner’den önce bir konuşma yapan Tarhan’da, “Ben burada esnafa, emekliye, işçiye sesleniyorum. Artık Yeter deyin. Size sorumluluk düşüyor. Barış için, İnsan hakları için, emeğiyle mücadele eden başı dik Anadolu’nun Kemal’ini Başbakan yapmalıyız” şeklinde konuştu. Tarhan ve Cihaner, gün içerisinde Derince’de bulunan Kars Ardahanlılar Derneğini de ziyaret etti.  Cihaner hemşerilerinden Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan için destek istedi.

01 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR