Başkanların ilk ziyareti huzurevine

        Geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimler sonunda yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen İbrahim Karaosmanoğlu ile İzmit Belediye Başka...

 

 

 

 

Geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimler sonunda yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen İbrahim Karaosmanoğlu ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ilk ziyaretlerini huzurevine yaptılar. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yumlu, Huzurevi Müdürü Mesut Yalçın, Turgut Mahallesi Muhtarı Mehmet Kurt’un da yer aldığı ziyarette Karaosmanoğlu ve Doğan, yaşlıları tek tek ziyaret edip hayır dualarını aldılar.

 

HAYIR DUASI ALDILAR

Huzurevi sakinlerinin ellerini öpen Başkan Doğan, “Seçimden sonra ilk ziyaretimizi huzurevine yapıyoruz. Bizim geleneğimizde büyüklerimizi her zaman baş köşeye koyar, onlara hürmet ederiz. Gücümüzü aldığımız en önemli yerlerden biri de yaşlılar ve büyüklerimizdir. Bu ziyaretimizde de kendileriyle sohbet edip hayır dualarını almak istedik” dedi.

 

ONLARIN MUTLULUĞU

BİZİM MUTLULUĞUMUZ

Yaşlıların mutlu oldukları yerde yaşamaları gerektiğini söyleyen doğan, “Huzurevinde mutluysa burada, torunlarının yanında mutluysa orada kalmasından yanayız. Benim şahsi görüşüme göre yaşlımızın en önemli yeri çocuğunun torunlarının yanıdır. O zaman herkes çok daha mutlu huzurlu olacak. Aile bağları daha sağlam olacak. Onlar bizim bereketimiz, gücümüzdür. Bizlerin kapısı da sizlere her zaman sonuna kadar açıktır” diye konuştu. Huzurevi sakinleri de Karaosmanoğlu ve Doğan’a ziyaret için teşekkür ettiler.

 

03 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR