Ceyhan’dan Toltar’a hizmete teşekkür ziyareti

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ilçedeki ziyaretlerine Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, il ve ilçe yöneticileri de...

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ilçedeki ziyaretlerine Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın belediyeyi ziyaretinde Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçede yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunarak bir de sunum gerçekleştirildi.

Belediye toplantı salonunda yapılan ve hizmetlerin değerlendirilmesi ve koordinasyonu hakkındaki sunuma belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, AKP il yöneticileri ve AKP ilçe yöneticileri de katıldı.

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, il yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği ziyaretlerde 2016 yılında ilçe başkanlıkları ile belediye başkanlıkların hazırladığı ve hayata geçirilmesi gündemde olan hizmetleri değerlendirdi. Yapılan çalışma ve hizmet planları ile yapılması gündemde olan çalışmaları ele aldındı.

Gerçekleşen ziyaretler sonrası gündemi değerlendiren İl Başkanı Şemsettin Ceyhan konuşmasında; “Her zaman söyledim yine söylüyorum, amacımız halkımıza, milletimize hizmet etmektir. Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar’ın yaptığı gayretli çalışmalarla ilçede önemli projeleri gerçekleştiriyor. İlçe teşkilatımızla koordineli çalışmalar burada meyvesini veriyor.

Bugüne kadar AK Parti hizmette sınır tanımadı. AK Partili belediyelerimiz şehirlerimiz en iyi hizmetler ile gelişmektedir.

Dilovası her yönüyle gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. 2016 yılında Belediye Başkanımız Ali Toltar’ın gayretli çalışmalarıyla Dilovası daha da hizmete alacaktır” dedi.

Daha sonra ilçe genelinde yapılan birçok çalışma noktası Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yöneticiler gezerek bilgiler aldılar.

13 Ocak 2016 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR