Duyar’dan TBMM'deki partilere veryansın

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayı Serhat Duyar, sürekli sahada olarak, her yerde milli ittifakı anlatıyor. Duyar sabah saatlerinde Dilovası esn...

BÜYÜT

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayı Serhat Duyar, sürekli sahada olarak, her yerde milli ittifakı anlatıyor. Duyar sabah saatlerinde Dilovası esnafının neredeyse tamamını giderek hem esnafın sorunlarını dinledi hem de esnaftan milli ittifak için oy istedi. Bu program sırasında Duyar’a Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, Büyük Birlik Partisi İl Yönetiminden Hüseyin Kartal ve milletvekili adaylarından Kadir Efe’de eşlik etti. Duyar hem dükkân sahibi esnafın hem de pazarcı esnafının sorunlarını çok iyi bildiğini ifade ederek, milli ittifakla bu sorunların kalmayacağını ifade etti.

 

DADAŞLARDAN DESTEK İSTEDİLER

Milli ittifak üyeleri uzun bir esnaf ziyaretini tamamladıktan sonra Erzurum Şenkayalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Köksal Şakar ve yönetimini ziyaret ettiler. Başkan Şakar, “Mili İttifak adaylarının çıktığı yolda başarılar dileriz. Derneğimize hoş geldiniz” dedi. SP Darıca İlçe Başkanı Oğuzhan Ayyıldız, BBP Darıca İlçe Başkanı Muhsin Atasoy ve de milli ittifak milletvekili adayı Yusuf Aksu bu programa iştirak ederek, Milli İttifak’ın güzel işler yapacağını aktardılar. Aksu, Erzurumlu olduğunu belirterek “Hemşerilerimden destek istemeye geldim” dedi.

 

BİZİM GÖRDÜĞÜMÜZÜ İKTİDAR GÖRMÜYOR MU?

Ülkemizde işsizliklerinin temel nedeninin mesleksiz olduğunu aktaran Duyar, “ Bunu sadece bizler söylemedik. Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’de bu şekilde demeç vermişti. Öğrenciler sadece diploma alıyor oysa öğrenciler uzmanlaşırsa, istihdam artacak ve geçim sıkıntısı kalmayacaktır” dedi.  Enflasyon rakamlarının doğru hesaplanmadığını bu yüzdende birçok kişinin geçim sıkıntısı çektiğini kaydeden Duyar, “Bizim bu gördüğümüzü nasıl oluyor da mevcut iktidar görmüyor. Ben bunu değerlendirmenizi istiyorum” diyerek oy verirken dikkatli olmalarını istedi.

 

BAŞARILAR DİLEDİLER

Milli ittifak heyetinin bir sonra ki durağı da Dilovası Gümüşhaneliler Derneği oldu. Bu programda Duyar’a Büyük Birlik Partisi İl Yönetiminden Hüseyin Kartal, Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, milletvekili adayı Kadir Efe’de eşlik etti. Dilovası Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yüksel Ertunç ve dernek üyelerini birlikte ziyaret ettiler. Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yüksel Ertunç, “Hoş geldiniz siyasi bir konuşma yapmak istemiyorum.  Derneğimizin çatısı altında her türden siyasi görüşe sahip arkadaşlarımız var. Çıktığınız yolda başarılar dilerim. İnşallah ülkemiz için hayırlısı olur” şeklinde konuşarak sözü konuklarına bıraktı.

 

‘OLUP BİTENLER MİLLETİN GÖZÜNDEN KAÇMADI’

“Herkesin farklı bir siyasi görüşü olabilir” diyen Duyar, “Herkesin birbiriyle aynı düşünmesini beklememeyiz. Birbirimize saygı ve sevgiyle bakmalıyız bu bir kutuplaşmaya yol açmamalıdır. Bu konu da bizler örnek olmalıyız. Hükümettin iyi yaptığı da kötü yaptığı şeylerde var. İyi olana teşekkür ediyorsak, kötü olana kötü demeliyiz. Emekli bir amcamız kendilerine yapılan zam ile milletvekillerine yapılan zammı kıyasladı. Mecliste temsilcisi bulunan 4 parti hiçbir konuda uzlaşamazken bu konuda uzlaştı bunlar milletin gözünden kaçmadı” diyerek Gümüşhanelilere seslendi.

 

OLTULULARDAN SICAK KARŞILAMA

Milli ittifak heyetinin son rotası ise, Darıca Oltulular Derneği oldu. Bu programda Duyar’a yine SP Darıca İlçe Başkanı Oğuzhan Ayyıldız ve BBP Darıca İlçe Başkanı Muhsin Atasoy ve de milletvekili adayı Yusuf Aksu eşlik etti. Darıca Oltulular Derneği Başkanı Yener Açışlı ve dernek yönetimi milli ittifak heyetini son derece sıcak bir şekilde karşıladı. Bu programda söz alan milletvekili adayı Yusuf Aksu,  Avrupa Birliği değil İslam birliği kurulsun şeklinde konuştu.

10 Mayıs 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR