Fasulye bahane dostluklar baki

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara’nın 2 yıldır geleneksel hale getirdiği ve her Cuma namazı çıkışı il protokolünün de ka...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara’nın 2 yıldır geleneksel hale getirdiği ve her Cuma namazı çıkışı il protokolünün de katıldığı kuru fasulye, bulgur pilavı, ekmek kadayıfı, yoğurt, turşu ve acı biber menüsü ünlü lokantacılara rakip çıkıyor.

 

ZİYARET BAHANE KURU FASÜLYE ŞAHANE

İlimizin başarılı bürokratlarından Doğan Kara aynı zaman da uyumlu bir ekiple Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında Sosyal ve Kültürel etkinlikleriyle gönülleri fed etmeye devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara her Cuma Tokat, Gümüşhane ve Erzincan’dan özel olarak getirttiği kuru fasulyeyi kendi elleriyle yaparak hem personeline hem de il protokolüne ikram ediyor.

 

KALABALIK KATILIM

Kara’nın kuru fasulyesi 2 yıldır meşhur olurken ilimizdeki birçok bürokrat iş adamı, esnaf da her Cuma namazı çıkışı geleneksel hale getirilen kuru fasulye yemeye geliyorlar. Bu hafta da Kara’nın kuru fasulyesi yemek için giden bürokratlar arasında İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, KBB daire başkanları, il müdürleri vardı. Bu hafta Cuma namazı çıkışı İtfaiye Daire Başkanlığını ziyaret eden il protokolü yediği kuru fasulye menüsü damaklarında güzel bir tat bıraktı. 42 Evler Ömer Türkçakal Bulvarı İtfaiye Daire Başkanlığı ziyaret edenler ziyaret bahane kuru fasulye şahane diyerek, ünlü esnaf lokantalarına rakip çıktı demeyi de ihmal etmediler.

08 Kasım 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR