Körfezli muhtarlardan hizmet teşekkürü

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Engin Öztürk ile yönetimini kabul etti. Körfezli muhtarlar...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Engin Öztürk ile yönetimini kabul etti. Körfezli muhtarlar, ilçelerine yapılan hizmetler ve Büyükşehir’in muhtarlara yönelik kırtasiye yardımı nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.
 
KÖRFEZ HEYETİNDEN ZİYARET
Körfezli muhtarlara Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaretinde AK Parti Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ile Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu da eşlik etti. Körfezli muhtarlar, ilçelerinde yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ederken, Büyükşehir’in muhtarlara yönelik bilgisayar ve kırtasiye yardımlarının kendileri için önemine de değindi.
 
HİZMETLER HIZ KESMEYECEK
Körfez’i ve Körfez ilçe halkını çok sevdiklerini, bu sevgilerini de ilçe merkezinden köylerine kadar hizmet ederek gösterdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Güzel Körfez ilçemizin güzel halkı, hizmetlerin de en güzeline layıktır. Körfez ilçemize bu güne kadar güzel hizmetler yaptık. Hizmetlerimiz ve Körfez ilçemiz için geliştirdiğimiz projelerimiz, bundan sonra da hız kesmeden devam edecek’’ ifadesini kullandı.

07 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR