ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: BAŞİSKELE
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
AHMET
KARAASLAN
YUVACIK 22.09.1947
İLOKUL
ESNAF
2
MURAT
KILIÇ
VAKFIKEBİR 10.04.1977
LİSANS
HARİTA MÜH
3
HASAN NUMAN
TONKA
KULLAR 16.12.1972
LİSANS
M.MÜŞAVİR
4
ÖZLEM
EKŞİ ŞAHİNKAYA
RİZE 10.02.1979
LİSANS
AVUKAT
5
RECEP
UZUNOĞLU
SERVETİYE 01.01.1960
ORTAOKUL
İŞ ADAMI
6
İHSAN
KESKİN
YENİKÖY 20.10.1969
LİSE
İŞÇİ
7
SEMA
ARAT
İZMİT 04.06.1984
LİSANS
SOSYOLOG
8
KEMAL
ERDEM
YUVACIK 28.01.1968
LİSE
ESNAF
9
ERKAN
KUTLUER
DÖNGEL 20.06.1959
LİSE
EMEKLİ
10
BAHATTİN
BUKSU
ERZURUM 03.11.1965
LİSE
EMEKLİ
11
İBRAHİM
KAYA
ERZURUM 12.02.1979
LİSANS
MİMAR
12
MUHARREM
GÖKBAYRAK
YENİKÖY 11.12.1967
ORTAOKUL
ESNAF
13
ALİ
ARSLAN
HINIS 22.02.1966
ORTAOKUL
YÖNETİCİ
14
MUSTAFA
SATAN
TRABLUS 09.06.1980
ORTAOKUL
ESNAF
15
İBRAHİM
İBRAHİMOĞLU
ARAKLI 01.01.1973
İLKOKUL
İŞ ADAMI
16
CEYHAN
ÇAĞLAYAN
İZMİT 17.07.1986
LİSANSÜSTÜ
MİMAR
17
DİLEK
KARAKUŞ
KÖRFEZ 02.05.1988
LİSANS
EV HANIMI
18
HASAN
BİLEN
YUVACIK 18.01.1952
İLKOKUL
ESNAF
19
MEHMET
YAVUZ
AKÇAABAT 10.09.1980
LİSE
ESNAF
20
AYŞEGÜL
UÇAR
İZMİT 10.01.1981
LİSANS
YÖNETİCİ
21
SELMA
ÖZKARHAN
TERCAN 08.10.1986
LİSANS
İDARECİ
22
SELVA
AKPARLAK
KURTALAN 1.1.1951
ORTAOKUL
SİGORTACI
BAŞİSKELE KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
HİKMET
TUNÇAY
BAŞİSKELE 21.09.1951
LİSANS
KİMYA MÜHENDİSİ
2
ALİ
ŞAHİNTÜRK
İZMİT 28.07.1968
LİSE
ESNAF
3
AHMET
ÇOBAN
KULLAR 14.06.1973
İLKOKUL
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: ÇAYIROVA
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
FULYA EBRU
ÖNDER
KARTAL-04.06.1973
LİSANS
MİMAR
2
BÜLENT
KANCA
TRABZON-04.12.1974
LİSANS
S.M. MALİ MÜŞ.
3
FİKRİYE
ÇELİK
BİSMİL-29.04.1953
LİSE
EMEKLİ
4
MURAT
TUNÇ
TÜRKELİ-28.02.1979
LİSE
ESNAF
5
EDİP EMRE
GÜROL
KELKİT-07.09.1986
LİSANS
SERBEST AVUKAT
6
YUSUF
TURAN
TİREBOLU-17.11.1967
LİSANS
DIŞ TİCARET
7
VAHİT
TERZİ
BAYBURT-05.01.1975
İLK
SERBES ÖZEL
8
ERHAN
SARIDEDE
BULANIK-10.05.1969
LİSE
İTHALAT-İHRACAT
9
ARİF
ŞENTÜRK
K.DENİZEREĞLİ-29.06.1984
LİSE
ESNAF
10
MUHAMMET
DEMİRTAŞ
BARTIN-29.05.1980
LİSANS
TİCARET-İNŞAAT
11
SEFA
YILMAZ
İMRANLI-07.03.1965
ORTA
ESNAF
12
MEHMET
ÖZDEMİR
GEBZE-20.10.1985
LİSANS
ESNAF
13
BERKAN
EMİROĞLU
BULGARİSTAN-12.03.1979
LİSE
TORNA TESVİYE
14
FİLİZ
AYYILDIZ
AKÇAABAT-15.11.1983
LİSANS
SERBEST MHB. MALİ MÜŞ.
15
MEHMET
ZEYNELOĞLU
KUMRU-15.08.1972
LİSE
SANAYİCİ
16
MEHMET
BAYINDIR
KONYA-23.06.1969
ORTA
ESNAF TİCARET
17
CENGİZ
KUDU
GÜMÜŞHANE-25.05.1970
ORTA
İŞÇİ
18
MURAT
KARACA
ÜSKÜDAR-05.12.1975
LİSANS
MÜTEAHHİT TOPTAN GIDA
19
MURAT
KÜÇÜK
PASİNLER-25.05.1979
LİSE
BÜRO YÖNT. (ENGELLİ)
20
HAYATİ
GÜVEREN
SARIKAMIŞ-02.10.1970
ORTA
TİCARET
21
ABDULKADİR
GÜNER
TORUL-01.11.1974
LİSE
ESNAF
22
CİHAN
ÖZBERK
ÜSKÜDAR-29.10.1987
LİSE
MÜTEAHHİT
23
M.SENA
TAŞKÖPRÜ
MUTKİ-02.03.1961
ORTA
MÜTEAHHİT
24
ÜLKÜ
ÇAĞLAR
GEBZE-25.12.1970
LİSE
ÖZEL GÜVENLİK
25
İDRİS
PAŞALİ
İSTANBUL-25.09.1979
LİSANS
TİCARET
26
MURAT
KÜÇÜK
GİRESUN-01.07.1969
ORTA
DOĞALGAZ TESİSAT İŞLERİ
27
SEMA
AKÇAY
ANKARA-05.07.1973
LİSANS
GEPOSB MUHASEBE SOR.
28
ŞEYMA
GÖRGÜN
GEBZE-07.06.1988
ORTA
GRAFİKER
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: ÇAYIROVA
KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
ORHAN
KESKİN
GEBZE-05.12.1964
ORTA
EMEKLİ
2
ŞABAN
GÜLLÜCE
ERZURUM-01.04.1963
ORTA
TİCARET
3
CEMİL
GÖKSU
AYANCIK-15.06.1953
ORTA
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: DARICA
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
CAFER T.
DEMİRBAŞ
İSPİR / 01.01.1974
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
2
YAKUP
KAYA
ARPAÇAY 10.8.1980
LİSANS
MİMAR MÜH.
3
MUSTAFA
İLTEKİN
HAVZA/ 20.05.1968
LİSANS
İNŞAAT MÜH.
4
METİN
SÖYLEMEZ
SİNCANLI/09.04.1967
LİSE
TEKNİKER-ESNAF
5
HÜLYA
KODEK
AMASYA/11.04.1967
LİSE
EV HANIMI
6
CEM HİKMET
ÇELİKER
SİİRT/15.08.1977
LİSANS
İNŞAAT MÜH.
7
İSA
BAYLAN
KELKİT/14.11.1958
LİSE
ESNAF
8
CEMİLE
GÜMRÜKÇÜ
İZMİT/28.05.1985
LİSANS
İŞ KADINI
9
M.YASİN
ALTAY
İSPİR/15.02.1983
LİSE
İŞ ADAMI
10
A.HAKAN
HOCAOĞLU
GEBZE/09.10.1976
LİSE
İŞ ADAMI
11
YILMAZ
TUNALI
DARICA/20.04.1957
LİSE
YÖNETİCİ
12
İSMAİL
TOPÇU
TOSYA/01.06.1969
LİSE
ESNAF
13
NİGAR
UZUN
TİREBOLU/05.04.1954
LİSANS
EMEKLİ ÖĞR.
14
ORHAN
KIZGUN
KARTAL/01.12.1970
LİSE
İŞÇİ
15
ATİLLA
KARADEMİR
ARDAHAN/04.04.1958
ORTAOKUL
EMEKLİ
16
GÜLBİN
ÜNKER
İZMİT/04.11.1982
LİSE
ÜNİV.ÖĞRENCİ
17
YUSUF
AYAZ
BAYBURT/01.01.1959
ORTAOKUL
EMEKLİ
18
FERHAT
YILMAZ
TÜRKELİ/10.05.1988
ORTAOKUL
ESNAF
19
BURHANETTİN
FIRTINA
ERZURUM/01.01.1968
LİSE
ESNAF
20
RECEP
AYDIN
TAŞLIÇAY/01.01.1955
LİSE
İŞ ADAMI
21
HABİB
ULUOĞLU
ARPAÇAY/01.01.1962
LİSE
İŞÇİ
22
NURGÜL
KAHVECİ
NİKSAR/10.08.1971
LİSE
ESNAF
23
İSMAİL
RAMAZANOĞLU
ÜSKÜDAR/19.10.1976
LİSANS
ESNAF
24
ARİF
YENİGÖKGÖZ
SOĞANLI/05.10.1955
LİSE
EMEKLİ
25
ALİ
TULGAR
GÜMÜŞHANE/ 01.11.1962
LİSE
EMEKLİ
26
MUSTAFA
AKA
GEBZE 16.09.1986
LİSE
ESNAF
27
HANDAN
YAZAR
TUTAK 2.2.1981
ORTAOKUL
EV HANIMI
28
YELDA
ATAŞKAN
GÖZTEPE/30.03.1980
LİSANS
İŞ KADINI
DARICA KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MUSTAFA
ÖZTÜRK
TRABZON/28.04.1982
ORTAOKUL
İŞ ADAMI
2
KÖKSAL
AKÇAY
ŞENKAYA/01.03.1965
LİSE
İŞÇİ
3
ABDULLATİF
ÖZKAN
İSPİR/10.05.1983
LİSANS
MÜHENDİS
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: DERİNCE
ASIL ÜYE
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
AYŞE
MAMAT
DERİNCE-28.01.1972
LİSANS
MİMAR
2
MEHMET ALİ
KARAASLAN
SAMSUN-17.09.1973
LİSANS
AVUKAT
3
MUSTAFA
TIRPAN
DERİNCE-02.01.1980
LİSANS
TİCARET
4
HAMZA
MACİT
KELKİT-20.08.1977
LİSE
TİCARET
5
NEVZAT
DAŞDEMİR
SELİM –KARS 08.06.1963
LİSE
ESNAF
6
İBRAHİM
YILDIZ
KARAKADILAR-18.04.1965
LİSANS
TİCARET
7
TALİP
YEŞİLYURT
(HEREKE)ERZURUM-01.05.1960
LİSE
GEMİ ACENTESİ
8
HÜSEYİN
DEMİRELLİ
ÇANKIRI-21.12.1955
LİSE
EMEKLİ
9
MUHSİN
TÜFEKÇİ
GÜMÜŞHANE-01.01.1958
İLKOKUL
YÖNETİCİ
10
ABDULLAH
YALÇINKAYA
DERİNCE-23.04.1971
LİSE
TİCARET
11
MUSTAFA
YILDIZ
DÜZCE-10.05.1973
LİSE
KUYUMCU
12
İBRAHİM
EREN
İZMİT 10.01.1984
LİSE
SERBEST
13
NURHAN
BAYTAK
BAŞKAVAK-01.01.1962
İLKOKUL
TİCARET
14
FAHRETTİN
KARAKOYUN
İZMİT-28.04.1956
ORTAOKUL
SERBEST
15
FATMA
AKARSU
ÇANKIRI-18.02.1966
LİSE
EV HANIMI
16
EMİNE
HAMSİ
VAKFIKEBİR-12.11.1960
LİSE
EMEKLİ
17
MUHAMMET
ÇOKA
İZMİT-05.05.1958
LİSE
SERBEST
18
LÜTFİ
TOP
ÇINARLI-26.04.1962
LİSE
EMEKLİ
19
ORHAN
AYDIN
İZMİT-22.08.1979
LİSANS
ESNAF
20
YUSUF
ÖZCAN
ŞAVŞAT-01.03.1964
LİSE
ESNAF
21
ŞÜKRAN
YUSUFELİ ÇELİK
İZMİT-29.10.1980
LİSANS
YÖNETİCİ
22
HASAN
TANYILMAZ
YERKÖY 30.09.1956
LİSE
ESNAF
23
GÖKSU
KAHRAMAN
İZMİT-07.01.1986
LİSANS
ÖĞRENCİ
24
KORAY
MERDAN
İZMİT-20.05.1976
LİSANS
MEDİKAL
25
DERYA
AKKAYA
ÇORUM- 10.07.1974
LİSANS
EV HANIMI
26
MURAT
PEK
İZMİT-12.10.1984
LİSE
ESNAF
27
NİMET
KAYMAKÇI
ARSİN-30.12.1984
LİSE
ÖĞRENCİ
28
EMRE
BÜYÜK
İZMİT-02.05.1983
LİSE
ESNAF
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: DERİNCE
KONTENJAN
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
ADNAN
BALCI
RİZE 25.03.1963
ORTAOKUL
ESNAF
2
NURETTİN
IŞIK
MUŞ-24.04.1967
LİSANS
SERBEST
3
AHMET
GÜNTEPE
MAŞUKİYE 15.06.1960
LİSE
FIRINCI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: DİLOVASI
ASIL ÜYE
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
FATİH
MERAL
TORUL 4.4.1974
LİSE
YÖNETİCİ
2
CEMİL
DAŞDEMİR
TAŞLIÇAY 1.1.1974
LİSE
İŞÇİ
3
CAFER
AVŞAR
ARDAHAN 31.5.1965
İLKOKUL
EMEKLİ
4
KADİR
TEKE
KÖSELER 2.8.1964
ORTAOKUL
MUHTAR
5
KAHRAMAN
UMUÇ
HAMUR 21.5.1980
İLKOKUL
TAŞERON
6
M.HALİT
EKİCİ
KİĞI 5.10.1973
İLKOKUL
İŞADAMI
7
RECEP
LAÇ
GEBZE 15.9.1981
İLKOKUL
TİCARET
8
HAMİT
TOPÇİ
TEKMAN 1.1.1981
ORTAOKUL
İŞADAMI
9
ŞÜKRÜ
YILMAZ
BULANCAK 15.2.1973
LİSE
ESNAF
10
KEMAL
SARICA
ELEŞKİRT 11.4.1960
İLKOKUL
ESNAF
11
MUSTAFA
MERAL
KELKİT 1.3.1971
LİSANS
YÖNETİCİ
12
MAHMUT
BARIŞ
MALAZGİRT 1.1.1971
İLKOKUL
İŞADAMI
13
ABDURRAHMAN
ASLAN
İKİZDERE 3.3.1972
LİSE
YÖNETİCİ
,
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: DİLOVASI
KONTENJAN
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
ENVER
AYDEMİR
AĞRI 2.2.1963
ORTAOKUL
İŞADAMI
2
HATİCE
TUZCU
TAVŞANCIL 26.1.1949
ORTA
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: GEBZE
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
OYA
TUNCEL
GEBZE/23.01.1949
LİSE
İŞ KADINI
2
UFUK
EKİNCİ
POSHOF/13.03.1974
LİSANS
AVUKAT
3
ERGÜN
KAHRAMAN
KIRCALI/15.07.1977
LİSANS
İŞ ADAMI
4
ENGİN
GÜZEL
KARASU/01.07.1977
LİSE
ESNAF
5
TUBA
ŞENSOY
İSTANBUL/30.03.1980
LİSE
ESNAF
6
NİLAY
AYRAN
İSTANBUL/28.01.1979
ÖNLİSANS
İNŞ.TEKNİKER
7
BURAK
SARI
KADIKÖY/25.08.1983
LİSE
İŞ ADAMI
8
HÜSEYİN
YILMAZ
TORUL/03.02.1954
LİSANS
E. ÖĞRETMEN
9
KERİM
BÜYÜKGÖZ
PASİNLER/20.10.1980
LİSE
İŞ ADAMI
10
KADİR
GÜRKAN
GEBZE-1962
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
11
CELAL
ÇELİKBİLEK
SELİM/01.05.1969
İLKOKUL
ESNAF
12
METİN
AKSU
DERELİ/01.08.1970
İLKOKUL
İŞÇİ
13
CESUR
KURTGÖZ
GEBZE/30.12.1974
LİSE
ESNAF
14
NAZMİYE
HÖBEK
İSTANBUL/16.04.1968
LİSANS
ECZACI
15
ALİ HAYDAR
MURADOĞLU
İSTANBUL/10/11/1979
LİSANS
ZİRAAT MÜH.
16
GÜLCAN
KÜLAHLI
MUDARLI/14.02.1966
LİSE
İŞ KADINI
17
MUSTAFA
OK
HAMUR/01.12.1981
LİSANS
İŞLETME
18
MEHMET
TÜYYÜZ
GEBZE/18.06.1982
LİSE
İŞ ADAMI
19
M.GÖKHAN
ABANOZ
ÜSKÜDAR/01.06.1984
LİSANS
ELEKTRİK MÜH.
20
GÜVENÇ
GEBZE/17.12.1969
ORTAOKUL
MUHTAR
21
MUSA
ÇINAR
SINIR/20.04.1969
LİSE
ESNAF
22
MEHTAP
YILMAZEL
KONYA/06.06.1976
LİSANS
MİMAR
23
SEZER
ÜNLÜTÜRK
AKYAZI 6.9.1974
LİSANS
İNŞ.MÜH.-MİMAR
24
ŞAMİL
YALÇIN
ÇILDIR/03.02.1975
LİSE
İŞADAMI
25
SEDA
KARDAŞLAR ÇELİK
BURSA/07.07.1978
LİSANS
AVUKAT
26
ŞAHİN
ÖZKAN
AYANCIK/25.03.1975
İLKOKUL
ESNAF
27
BİROL
KOÇ
KADIKÖY/18.04.1979
LİSE
ESNAF
28
İLYAS
AYDINER
OF 5.12.1969
LİSE
ESNAF
29
ŞERMİN
DELİPINAR
ADAPAZARI/15.06.1973
DOKTORA
KİMYAGER
30
AHMET
DUVARBAŞI
ALUCRA/25.09.1974
ORTAOKUL
GAZETECİ
31
EMRULLAH
BİLGİN
İKİZDERE 15.8.1975
LİSE
ESNAF
32
ARZU
YAMAN
KARTAL/15.10.1980
L.ÜSTÜ
İŞLETMECİ
33
TURGAY
AYDIN
ESPİYE-1976
LİSE
SERBEST
GEBZE KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MEHMET
BAŞARAN
GEBZE/01.01.1964
LİSANS
İŞADAMI
2
BAHTİYAR
ÖZTÜRK
TUĞLACIK/20.10.1969
LİSE
TEKNİSYEN
3
İSMET
ÖZGENÇ
KAYAGÜNEY/15.09.1957
İLkOKUL
İŞ ADAMI
4
AYHAN
ÖZEK
25.03.1977
İLKOKUL
İŞADAMI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: GÖLCÜK
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MEVLÜT
DEMİR
MUŞ -01.01.1956
LİSANS
İŞLETMECİ
2
BERNA
ABİŞ
GÖLCÜK -23.05.1978
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
3
SERAP
BIÇAK
GÖLCÜK-20.11.1983
LİSANS
MİMAR
4
FİKRET
ORMANCI
GÖLCÜK-6.8.1961
LİSANS
EMEKLİ
5
HÜSEYİN
ÇARDAK
GÜMÜŞHANE-12.02.1976
LİSE
MÜTEAHHİT
6
ADEM
ERTUNÇ
ÇANKIRI-24.10.1959
LİSANSÜSTÜ
DOKTOR
7
NAZIM
USTA
VAKFIKEBİR -15.05.1955
LİSANS
İŞ ADAMI
8
YILDIRAY
ÇELİK
NİĞDE-3.04.1969
LİSANS
ESNAF
9
HÜSEYİN
GENCER
GÖLCÜK-22.06.1959
ORTAOKUL
EMEKLİ
10
VURAL
KESGİN
KARS-25.04.1970
ORTAOKUL
İŞADAMI
11
BAYRAM
GİRGİN
KASTAMONU-27.01.1972
LİSE
MOBİLYACI
12
KADİR
ÖZDEMİR
GÖLCÜK-13.05.1988
LİSE
SİGORTACI
13
HİLMİYE
GÖVEZ
GÖLCÜK-28.01.1964
İLKOKUL
EV HANIMI
14
DAVUT
UZUN
TRABZON-20.05.1957
ORTAOKUL
ESNAF
15
İLYAS
YAZICI
BAYBURT-10.02.1979
İLKOKUL
ESNAF
16
TALİP
TEKİN
KIRIKKALE-29.09.1981
LİSE
TEKNİSYEN
17
EŞREF
BODUR
GİRESUN-18.05.1965
ORTAOKUL
ESNAF
18
MUHAMMET
TURAN
İSPİR.10.06.1970
LİSANS
MALİ MÜŞ.
19
ŞÜKRÜ
BARIŞ
GÖLCÜK-20.05.1960
LİSE
EMEKLİ
20
FATMA
SUNAR
TRABZON-15.07.1971
LİSE
ESNAF
21
AHMET METİN
SESLİKAYA
BURSA-02.01.1960
ORTAOKUL
ESNAF
22
HASAN ZEKİ
SARI
GÖLCÜK-13.05.1967
ORTAOKUL
ESNAF
23
MURAT
TÜRENGÜL
GÖLCÜK-31.07.1963
LİSE
SİGORTACI
24
ALİ İHSAN
UZUNER
GÖLCÜK-01.11.1956
ORTAOKUL
EMEKLİ
25
NAZİRE
GÜREL
İZMİT-12.05.1962
LİSE
EV HANIMI
26
NURDOĞAN
İNCİ
İZMİT-08.06.1972
LİSE
SERBEST
27
KAYA
BAŞHAN
BAYBURT-10.11.1954
LİSE
EMEKLİ
28
SAYİME
YELKEN
İZMİT-16.10.1972
LİSE
EV HANIMI
GÖLCÜK KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
SEDAT
KUL
TRABZON-14.10.1972
LİSANS
MİMAR
2
MEHMET
OLHAN
AĞRI-03.02.1978
LİSE
MÜTEAHHİT
3
LEVENT
DEĞİRMENCİ
GÖLCÜK-21.05.1962
ORTAOKUL
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: İZMİT
ASIL ÜYE
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
01
ZEKERİYA
ÖZAK
SİİRT /18.04. 1966
LİSANS
MİMAR
02
HASAN
AYAZ
İZMİT /07.11. 1974
LİSANS
SERBEST
03
EMİNE
ZEYBEK
OF /05.05. 1967
LİSANS
HUKUKÇU
04
İBRAHİM
BULUT
VAKFIKEBİR / 01.07.1977
LİSANS
AVUKAT
05
YUSUF SAMİ
ÇINAR
EŞME / 19.01.1961
LİSE
TEKNİSYEN
06
ENGİN
UZTÜRK
KANDIRA /25.03. 1970
LİSANS
M. MÜŞAVİR
07
İBRAHİM
ELGİN
İZMİT /29.07.1956
LİSE
TEKNİSYEN
08
İBRAHİM
KILIÇ
KARAHASAN /10.06. 1970
LİSE
TÜCCAR
09
GÜZİN
TAŞTEKİN
İZMİT /05.08. 1974
LİSANS
MİMAR
10
MEHMET
ÇETİN
İZMİT/27.12.1974
ORTAOKUL
ESNAF
11
ERKAN
AKSOY
İZMİT /02.03. 1965
İLKOKUL
İŞÇİ
12
YAŞAR
KESKİN
ÇUBUKLU /01.01. 1963
İLKOKUL
ESNAF
13
EMİNE
OKANALP
ADAPAZARI /11.04. 1951
LİSE
EMEKLİ
14
AYHAN
ARSLANBOĞA
KANDIRA / 12.01.1973
ORTAOKUL
ESNAF
15
SABRİ
YILDIZ
AKMEŞE / 24.02.1958
ORTAOKUL
SERBEST
16
ERDOĞAN
ÇAKIR
İZMİT /06.09. 1968
LİSANS
TEKNİSYEN
17
HAYRETTİN
ÜNLÜ
İZMİT /03.07. 1976
LİSANS
M. MÜŞAVİR
18
HÜSEYİN
POLATTİMUR
BAYBURT /10.07. 1979
LİSE
SERBEST
19
HALUK
AKGÜN
İZMİT /20.06. 1967
LİSE
MUHTAR
20
CANAN
SOYLU
NARMAN /01.01. 1966
LİSE
EV HANIMI
21
FEVZİ
KOCAMAN
İZMİT /17.04. 1953
ORTAOKUL
EMEKLİ
22
REYHAN
ERKAN
İZMİT / 25.05.1988
LİSANS
İKTİSAT
23
AYKUT
SUNAR
İHSANİYE/19.04.1963
LİSE
EMEKLİ
24
M.SEZGİN
AKMAN
İZMİT / 01.07.1965
LİSE
İŞÇİ
25
MEHMET ATA
DOĞAN
MİDYAT / 07.01.1979
LİSANS
MÜHENDİS
26
ALİ
YILMAZ
İZMİT/21.02.1979
LİSE
ESNAF
27
RASİM
ÖZKUL
KARGAOĞLU/29.06. 1949
İLKOKUL
SERBEST
28
YAVUZ
ZENGİN
İZMİT/18.01.1982
YÜKSEK LİSANS
KİMYA
29
ERDEM
ÇELİK
İZMİT /13.01. 1988
LİSE
ESNAF
30
ERGÜN
AKBULUT
İZMİT / 29.07.1953
İLKOKUL
EMEKLİ
31
ÇİĞDEM
AKBAŞ
İZMİT / 01.04.1980
LİSE
ESNAF
32
ŞEYDA
BOZOK
İZMİT / 05.06.1988
YÜKSEKOKUL
BANKACILIK
33
ERSİN
YILMAZ
KADRİYE 19.7.1976
LİSE
İŞÇİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: İZMİT
KONTENJAN
SIRA NO
ADI VE SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
AYKUT
BOZKURT
MERZİFON / 01.02.1964
LISANS
İNŞAAT MÜH.
2
NEVZAT
TEKİNSAV
KANDIRA /07.12. 1962
LİSANS
İNŞAAT MÜH.
3
ERSİN
ALPASLAN
AĞRI 17.2.1962
ORTA
ESNAF
4
CEMİL
KANPARA
İZMİT /14.11. 1963
LİSANS
EMEKLİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: KANDIRA
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
İRFAN
KURT
KANDIRA-10.1.1970
LİSANS
AVUKAT
2
İSMAİL
AYSU
KANDIRA-15.6.1972
LİSANS
MÜDÜR
3
RAİF
YILDIZ
KANDIRA-1.3.1968
LİSE
ESNAF
4
ERKAN
ALKAN
KANDIRA-1.1.1966
LİSE
ESNAF
5
ŞENNUR
KILIÇARSLAN
KARAMÜRSEL-20.6.1985
ÖNLİSANS
EV HANIMI
6
VEDAT
YİĞİTOĞLU
KANDIRA-04.7.1971
LİSE
ESNAF
7
SADİ
ATEŞ
KANDIRA-01.8.1971
ÖNLİSANS
ESNAF
8
NİHAT
OKUMUŞ
KANDIRA-7.11.1952
ORTAOKUL
ESNAF
9
MURAT
BATMAZ
KANDIRA-23.10.1974
LİSE
İŞÇİ
10
KADRİYE
YAMAN
KANDIRA-03.11.1985
ÖNLİSANS
SEKRETER
11
SELAHATTİN
OKAN
KANDIRA-8.8.1976
LİSANS
SU ÜRÜNLERİ MÜH.
12
HAMZA
BİÇER
KANDIRA-29.11.1982
LİSE
ESNAF
13
VEDAT
BURHAN
KANDIRA-20.12.1972
LİSE
ESNAF
14
ERDAL
ÇETİN
KANDIRA-8.7.1964
ORTAOKUL
EMEKLİ
15
SÜLEYMAN
ONKUN
KANDIRA-10.6.1966
İLKOKUL
ESNAF
16
GÖKHAN
MEŞE
GEBZE-8.8.1984
ÖNLİSANS
ESNAF
17
İSMAİL
ARSLANTAŞ
KANDIRA-25.10.1964
İLKOKUL
SERBEST/ÖZEL
18
RECEP
TÜRKDOĞDU
ADAPAZARI-6.3.1987
ÖNLİSANS
YEDEK PARÇA TİC
19
EMİNE
TAŞÇI
KANDIRA-5.3.1977
LİSANS
ZİRAAT MÜHENDİS
20
RAHMİ
ÜRESİN
KANDIRA-1.3.1985
LİSE
KOOPERATİF BAŞK.
21
İHSAN
OKATAN
KANDIRA-24.4.1978
İLOKUL
MÜZİSYEN
22
SEVİNÇ
BAYRAK
KANDIRA-19.08.1982
ORTAOKUL
EVHANIMI
KOCAELİ İLÇESİ: KANDIRA
KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
MURAT
ÖLMEZ
KANDIRA-22.9.1988
LİSANS
İKTİSAT
2
ORHAN
CAN
KANDIRA-16.2.1963
LİSANS
YÖNETİCİ
3
GÖKALP
ÇOBANOĞLU
ERZURUM-10.05.1961
LİSANS
MÜDÜR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: KARAMÜRSEL
ASIL ÜYE
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
AHMET
PEHLİVAN
KARAMÜRSEL 23.12.1972
LİSANS
JEOLOJİ MÜH.
2
SERPİL
YILMAZ
ALMANYA 24.04.1976
LİSANS
MİMAR
3
FAİK RECAİ
BAYRAKTAR
R.KAVAK 16.06.1953
LİSANS
İNŞAAT MÜH.
4
MECİT
ERDOĞAN
KARAMÜRSEL 20.04.1967
İLK
SERBEST
5
SADIK
ÇETİN
KARAMÜRSEL 08.05.1960
LİSANS
MİMAR
6
AHMET
UTAŞ
KARAMÜRSEL 19.05.1970
LİSE
SERBEST
7
ALİ
KOCABIÇAK
KARAMÜRSEL 27.01.1950
LİSE
SERBEST
8
ALİ ERKAN
ALGÜZEY
GÖLCÜK 24.04.1966
LİSE
İŞADAMI
9
HASAN
TAŞKAN
ŞALPAZARI 01.04.1957
LİSANS
HARİTA MÜH.
10
AHMET
BAŞ
KARAMÜRSEL 04.06.1960
LİSE
ESNAF
11
FERİDUN HAZIM
İSKİT
KARAMÜRSEL 01.07.1960
LİSE
İŞADAMI
12
RIDVAN
DURAK
MADEN 15.12.1954
LİSANS
EMEKLİ
13
MEHMET
AKAN
KARAMÜRSEL 20.05.1960
İLK
SERBEST
14
İLKNUR
ÇETİNBAŞ
İZMİT 23.09.1967
İLK
EV HANIMI
15
NAZIM
OLGUN
KARAMÜRSEL 30.06.1972
LİSE
SERBEST
16
DİLEK
YÜKSEL
YALOVA 04.01.1968
LİSE
EV HANIMI
17
UĞUR
AVCI
ZONGULDAK 01.05.1974
LİSE
ESNAF
18
OSMAN
ÖKSÜZ
KARAMÜRSEL 25.03.1962
ORTA
ESBAF
19
ŞABAN
IHLAMUR
KARAMÜRSEL 05.02.1959
ORTA
SERBEST
20
MUSTAFA
DEMİR
İZMİT 26.09.1972
LİSANS
VETERİNER
21
ABBAS
ÇETİNKAYA
KARAMÜRSEL 15.10.1975
İLK
SERBEST
22
AHMET
CANPOLAT
MARDİN 04.02.1968
LİSE
ESNAF
KARAMÜRSEL KONTENJAN
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
RECEP
ÖZBAKIR
KARAMÜRSEL 13.04.1956
LİSANS
İNŞAAT MÜH.
2
ALİ
KARACAN
KARAMÜRSEL 10.03.1954
ÖN LİSANS
YÖNETİCİ
3
HASAN
TURAL
KARAMÜRSEL 20.05.1957
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: KARTEPE
ASIL ÜYE
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
ZAFER
ARAT
DERBENT-15.02.1953
İLKÖĞRETİM
BEL.BŞK.YRD.
2
HİKMET
ÇELEBİ
SUADİYE-14.03.1962
LİSANS
ESNAF
3
AHMET
ATLI
ADAPAZARI-05.05.1969
LİSANS
TEKNİK PERS.
4
MEHMET AKİF
POLAT
AĞRI-22.09.1980
LİSANS
TİCARET
5
KEMAL
BAYRAKTAR
AKÇAABAT-04.09.1955
İLKÖĞRETİM
ESNAF
6
NURDANE
ERİŞTİ
ŞAVŞAT-10.12.1955
LİSE
EM.HEMŞİRE
7
FARUK
SARMAN
İZMİT/30.08.1971
LİSE
SPORCU
8
KEMAL
TİMUR
KOCAELİ-15.08.1966
İLKÖĞRETİM
EMEKLİ
9
AHMET
SAĞIRKAYA
BAYBURT-10.03.1972
ORTAOKUL
TİCARET
10
ORHAN
AKYÜZ
ÜSKÜDAR-07.09.1968
ORTAOKUL
ESNAF
11
SEFER
YILDIZ
KANDIRA-27.06.1971
ORTAOKUL
ESNAF
12
ŞABAN
AKYILDIZ
ACISU- 05.07.1983
LİSE
ESNAF
13
EROL
YILMAZ
VAKFIKEBİR-25.12.1978
LİSE
ESNAF
14
TAHSİN
VAROL
EŞME-20.03.1966
ORTAOKUL
ESNAF
15
ERCAN
AKÇİL
SARIMEŞE-01.02.1973
LİSE
TİCARET
16
SALİH
AYDIN
MAÇKA-10.11.1964
LİSANS
Mühendis
17
NEBAHAT
KILIÇ
RİZE-PAZAR-23.02.1963
LİSE
EV HANIMI
18
SELAHATTİN
AKTOP
KÖSEKÖY 1.1.1956
İLK
ESNAF
19
MUHAMMET
KOLAYLI
İZMİT-08.05.1982
ORTAOKUL
ESNAF
20
YÜKSEL
DİLEK
DAĞBAŞI-05.05.1965
ORTAOKUL
SERBEST
21
MURAT
SAĞLAM
ARSLANBEY-26.05.1985
ORTAOKUL
ESNAF
22
NURDAN
KÖKSAL
AKMEŞE-10.10.1980
LİSE
TEKNİSYEN
23
MÜMİN
MERTTÜRK
BORÇKA-01.03.1985
LİSANS
MUHASEBE
24
HAMDİ
YAYLA
GÖRELE-09.05.1973
LİSE
İŞÇİ
25
MURAT
ALTUNEL
KOCAELİ-16.12.1987
LİSANS
SERBEST
26
HİKMET
KALE
SARIMEŞE-16.06.1947
ORTAOKUL
EV HANIMI
27
İBRAHİM
DURMUŞ
İZMİT-25.06.1966
İLKÖĞRETİM
ESNAF
28
ZEYNEP
ZEYTİN
PENDİK-10.04.1986
LİSE
SERBEST
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: KARTEPE
KONTENJAN
SIRA NO
ADI
SOYADI
DOĞUM YERİ - TARİHİ
ÖĞRENİM DURUMU
MESLEĞİ
1
MURAT SABRİ
ÇAKIR
DÜZCE-13.05.1976
LİSANS
MAKİNA MÜH.
2
ERGÜL
ŞİRİN
ARDAHAN-21.03.1959
ORTAOKUL
TİCARET
3
SEVİM
BALABAN
KOCAELİ-10.02.1964
ORTAOKUL
ESNAF
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ:KOCAELİ İLÇESİ: KÖRFEZ
ASIL ÜYE
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
FARUK
DENLİ
GÜMÜŞHANE 1.12.1964
LİSANS
EMEKLİ
2
ALİ
ÇAKIR
ÇAYELİ 10.3.1967
LİSANS
ESNAF
3
HABİB
AŞI
GÜLNAR -18.01.1965
LİSANS
YÖNETİCİ
4
ŞENER
SÖĞÜT
MUŞ -20.02.1975
LİSANS
İŞ ADAMI
5
MEHMET
ŞAHİN
KOCAELİ – 11.09.1961
LİSE
EMEKLİ
6
METE
BİLGİN
İZMİT -06.06.1976
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
7
HALİL
KÜÇÜK
İZMİT-24.09.1979
LİSANS
ENDÜSTRİ MÜH.
8
PINAR
UYSAL
KÖRFEZ – 20.05.1971
İLKÖĞRETİM
ESNAF
9
AHMET SİNAN
FİDAN
KÖRFEZ – 05.07.1988
LİSE
ESNAF
10
HAYATİ
ŞAŞDIM
HEREKE-1963
LİSE
ESNAF
11
MURAT
YAZAR
BAYBURT – 02.03.1966
LİSANS
MALİ MÜŞAVİR
12
NİGAR
YAĞIZ
TARSUS- 25.10.1965
LİSANS
EMEKLİ
13
ABDULLAH
PARLAK
AĞRI – 25.06.1972
LİSE
İŞ ADAMI
14
METİN
DAN
FATSA – 01.01.1971
İLKÖĞRETİM
ESNAF
15
FADIL
DURMAZ
TUTAK-27.04.1964
ORTAÖĞRETİM
ESNAF
16
KADİR
AYDOĞDU
GÜMÜŞHANE -14.11.1964
LİSE
ESNAF
17
YUSUF
ERYARSOY
MARDİN-14.11.1978
LİSE
İŞADAMI
18
MİKAİL
SALTABAŞ
BAYBURT – 09.10.1980
LİSE
İŞÇİ
19
M.ŞAHİN
ERGÜN
KAYALAR-02.08.1973
ÖNLİSANS
TEKNİKER
20
TÜRKAY
KAYA
KARS-01.01.1965
LİSE
ESNAF
21
EMİN
YILDIZ
ADAPAZARI – 23.08.1972
İLKÖĞRETİM
ESNAF
22
MUZAFFER
İŞCAN
MİDYAT – 10.10.1974
LİSANS
İŞADAMI
23
AYSUN DİLBER
YİĞİT
KARABÜK – 31.07.1973
LİSE
İŞ KADINI
24
ABDULLAH
KAPÇAK
MUŞ-10.10.1975
ORTAÖĞRETİM
İŞ ADAMI
25
AYŞE HACET
AŞAR
AKHİSAR – 19.08.1982
LİSANS
İŞ KADINI
26
ERKAN
AK
KÖRFEZ -24.11.1984
LİSE
ESNAF
27
METE
KAYAR
İZMİT-27.04.1981
LİSANS
TEKNİKER
28
ÖMER
İNCELİ
İZMİT-01.03.1973
ÖNLİSANS
KİMYAGER
İLİ: KOCAELİ İLÇESİ: KÖRFEZ
KONTENJAN
Sıra No
Adı
Soyadı
Doğum Yeri - Tarihi
Öğrenim Durumu
Mesleği
1
SELAHATTİN
KABADAYIOĞLU
KADIKÖY – 05.03.1959
LİSANS
İŞ ADAMI
2
YUSUF
BAKİ
SARIKAMIŞ – 04.04.1962
LİSE
İŞ ADAMI
3
ÖMER
YILMAZ
ERZURUM – 01.01.1979
LİSANS
İŞADAMI
Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Şimdi oturum açın, her yorumda isim ve e.posta yazma zahmetinden kurtulun. Oturum açmak için bir hesabınız yoksa, oluşturmak için buraya tıklayın.
Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Yorumlar
(4)sefer - murat yıldız kartepede istenmemiş hasan kandaz karabalık ve fahim kılıç üçlü kulis yapmış önünü kesmişler civelekte buna onay vermiş. bu listenin utancıdır murat yıldızın listede olmaması. efendi tertemiz pırıl pırıl genç bir mühendis arkadaşımız o listeye giremedikten sonra kime nasıl güveneceğiz.
İzmitli - Sayın mevlüt demir dünyayı yedin doymadınmı?. Hala büyükşehirden maaş alıyorsun. Akp'nin hırsızlıkları yolsuzlukları deliller ile ortaya çıktı zaten kocaeli'de yolsuzluk operasyonu yapılacaktı büyükşehir ve başkan çocukları için emniyet müdürlerini savcıları görevden aldılar. Omurgasızlar. Akp sandığa gömülecek tarihede kara bir leke olarak yazılacak. Ey akp'liler evlerinizde ayakkı kutularında kaç kuruşunuz (trilyonlar) 'var?. Birde yurt dışında bankalarda akrabalarınızın üzerinde kaç kuruşunuz var. Kitapsızlar.
yarımcalı - tam bir fiyasko körfezin listesi,körfez chp ye hayırlı olsun
xmen - ŞEHR İ EMİN VE SAZ ARKADAŞLARI
Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitemizin Topluluk Kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz. Yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz.
Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.