Üçü Bir Arada Kullandı

24. Dönem Milletvekilleri Genel Seçimleri için dün MHP Milletvekili Adayları Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar ve Hilal Elmas aynı sandıkta oy kullandılar.MH...

BÜYÜT

24. Dönem Milletvekilleri Genel Seçimleri için dün MHP Milletvekili Adayları Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar ve Hilal Elmas aynı sandıkta oy kullandılar.

MHP Milletvekili Adayları Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar ve Hilal Elmas dün İzmit Gazi Lisesi giderek 1190 no’lu sandıkta oylarını kullandı. Aynı sandıkta oylarını kullanan adaylar birlikte gazetecilere demeç vererek, “Halkın teveccühü sandığa MHP’ye yansıyacak” dedi. Oylarını kullanmadan önce okul bahçesinde partililer ile bir araya gelen milletvekili adayları ortak bir dilekte buluşarak, herkes için hayırlı olmasını dilediler. Birlikte oy kullanmaya giden milletvekili adayları oy zarflarını birlikte iktidar olmak dileğiyle oy sandığına attı.

MHP İÇİN HALK AYAKTA
Oylarını kullandıktan sonra seçimler hakkında açıklamalarda bulunan MHP ikinci sıra milletvekili adayı Ruhi Çavdar, “Saat 12.00’a kadar Karamürsel ve Gölcük’te biraz dolandım ve gördüm kü yüzde 60 seçmen oylarını kullanmış. Buda görünüyor ki halk bu seçimlerin ne kadar ciddi olduğunun farkında. Bu seçimlerde a-halkın teveccühü sandığa yansıyacak ve MHP istediğini elde edecek. Halkın bize karşı olan sevgisi çok fazla. Türkiye halkı Türkiye’nin nasıl bir seçimden geçtiğinin farkında olması Türkiye’nin geleceği için çok önemli. Başkalarının bizim için çizdiği çizgiyi biz bugün çok rahat aşacağız” dedi. Ardından konuşan birinci sıra adayı Lütfü Türkkan ise, “Baskı altında olmadan halkımız oylarını kullanacak ve seçim sonrası sabah daha aydınlık olacak” dedi.

12 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR