Saadet Gebze Gençlik&'e taze kan

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları, seçimlerin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor. Yeni dönem için çalışmalara hızlı başlayan Saadet Partisi...

BÜYÜT

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları, seçimlerin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor. Yeni dönem için çalışmalara hızlı başlayan Saadet Partisi Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimini güçlendirmeyi hedefliyor.

Bu kapsamda yapılan ilk görev değişikliği Gebze'de gerçekleşti ve Saadet Partisi Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Yıldız, İl Gençlik Kolları'nda görev aldı.

Geçtiğimiz günlerde, Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen bir törenle devir teslim yapılırken, Halil İbrahim Yıldız'dan boşalan Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na Muhammed Günler getirildi. Çiçeği burnunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı Günler, yaptığı konuşmasında, eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Yıldız'a teşekkür ederek, Başkanımız, özellikle seçim döneminde, sorumluluğu büyük bu görevi üstün bir performans göstererek sürdürmüştür. Kendisinin, teşkilatımıza katkısı büyük olmuştur. Halil İbrahim başkanımıza, ardında güçlü bir gençlik teşkilatı bıraktığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz dedi.

Eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Yıldız da, yeni başkan ve yeni yönetime başarılar dileyerek, yeni yönetimin her zaman yanında olacağını ifade etti.
Devir teslim töreninde konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Hikmet Aydın ise, yaptığı kısa konuşmada, Kocaeli'nin Millî Görüş'ün tek ve gerçek temsilcisi olan Saadet Partisi'nin kalesi olduğunu hatırlatarak, Çalışmalarımız devam edecek. Bizler, seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışan bir teşkilatın mensuplarıyız. Merhum liderimiz. Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamız, bize her zaman bunu öğretti. Şimdi, daha sıkı çalışmalar yapabilmek için, hem ilçemize taze kan, hem de il yönetimine taze kan sağlayabilmek için, bu devir-teslimi gerçekleştirdik. RABB'im yardımcımız olsun şeklinde konuştu.

Programa ayrıca Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Yıldız, İlçe Gençlik Kolları üyeleri ve İl Gençlik Kolları üyelerinden bazıları da katıldı.

04 Ağustos 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR