“Halk bizi görmek isterse aday oluruz”

AKP KARAMÜRSEL İLÇE BAŞKANI AHMET TÜRKEL :“Halk bizi görmek isterse aday oluruz”AKP Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel, 2014’de yapılacak olan yerel...

BÜYÜT

AKP KARAMÜRSEL İLÇE BAŞKANI AHMET TÜRKEL :


“Halk bizi görmek isterse aday oluruz”


AKP Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel, 2014’de yapılacak olan yerel seçimleri değerlendirerek, “Halk bizi görmek isterse aday oluruz” dedi.
AKP Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel, yapılan çalışmaları değerlendirerek, kendisinin belediye başkan adayı olup olmayacağı sorularına yanıt verdi. Türkel, “Karamürsel’de seçim startı verildi. Dışarıdan aldığımız bilgilere göre, 7 arkadaşımız partimize, belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuracağını öğrendik. Ancak şu zamana kadar bir başvuru olmadı. Karamürsel’de şuan AK Partili bir belediye başkanımız var. Bundan sonradaki belediye başkanı da AK Partili belediye başkanı olacaktır. Bundan hiçbir hiç kaygımız yok. Parti çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. AK Parti olarak önümüzdeki yerel seçimleri zaferle kazacağız. Mevcut Belediye başkanımız İsmail Yıldırım, partimize geçeli 3 yıl oldu. Kendisi Karamürsel’e hizmet etmektedir. Başkan Yıldırım, partimize geçmeden de belediye başkanlığı yaptı. 3 yıl içerisinde yapılan hizmetleri beraber yaptık. Halkımız bu hizmetlerin farkındadır" dedi.


“20 KÖY OY KULLANACAK”

AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı olarak geçmiş seçimlerde çok az bir farkla Karamürsel’de seçimi kaybettiklerini ifade eden Türkel, "Köylerimizde artık mahalle oldu. Karamürsel belediye başkanlığı seçimlerinde, 20 köyümüzde oy kullanacak. Partimizden hangi isim çıkarsa çıksın, çıkan isimin arkasında duracağız. 2014’deki seçimlerde umuyorum ve inanıyorum ki zafer AK Parti’nin ve Karamürsel halkının olacaktır” diye konuştu.
Karamürsel’e belediye başkan adayı olup olmayacağı konusunda konuşan Türkel “ Şuanda ilçe başkanıyım, halkımızın teveccühü noktasında aday olabiliriz. Bizde takriri teşkilatımız ve halkımız yapmaktadır. Kralların değil, kuralların partisiyiz. Halk bize buyur derse verilen göreve hazır oluruz” dedi.

07 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR