İhsanoğlu’nun 60 fırın ekmek yemesi gerek

    AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün il binasında haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. Gündemdeki konuları değerlendiren Mahmut Civelek, sözle...

 

 

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün il binasında haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. Gündemdeki konuları değerlendiren Mahmut Civelek, sözlerine İsrail’in Filistin saldırısı ile başlayarak, paralel yapıyı eleştirdi. Civelek, “Bizim Gazze’deki kardeşlerimiz bomba ile oruçlarını açıyorlar. Paralel yapının zulme sessiz kalarak katliama ortak olduğunu düşünüyorum” dedi.

 SONUÇLARDAN HABERİ YOK

Kocaeli ziyaretinde ilimizden yüzde 60 oranında oy beklediğini söyleyen Ekmeleddin İhsanoğlu’na da gönderme yapan Mahmut Civelek, “İhsanoğlu’nun Kocaeli’den yüzde 60 oy alması için 60 fırın ekmek yemesi gerek. Onun daha önceki seçim sonuçlarından haberi yok herhalde” dedi.

AYNI KALABALIKLA

Kendi hedeflerinin ise en az yüzde 61 olduğunu ekleyen Civelek, “3 Ağustos mitingi ile alakalı çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürüyor. En son 130 binlik bir kalabalıkla burada miting yapmıştık. Ümit ediyorum ki yine aynı kalabalıkla Başbakanımızı karşılayacağız” şeklinde konuştu.

TÖREN OLMAYACAK

Mahmut Civelek, hızlı trenle ilgili şunları kaydetti; “Başbakan’la birlikte Cuma günü yolculuk edeceğiz. Herhangi bir tören olmayacak. Cumartesi günü itibariyle treni halk kullanmaya başlayacak. İlimiz ve ilçemiz için önemi bir hizmet. Ücretsiz olacağı konusuyla ilgili gerekli açıklamayı Başbakanımız açılış günü yapacaktır” dedi. 

24 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR