Etçi Beyler, iftarda da sizleri bekler

Ayrıca çok geniş ve ferah bir mekanda hizmet verilen mekanda kalite, hizmet ve hijyen ile dikkat çekiyor. 600 metrekare alanda 300 kişiye aynı anda...

Ayrıca çok geniş ve ferah bir mekanda hizmet verilen mekanda kalite, hizmet ve hijyen ile dikkat çekiyor.

600 metrekare alanda 300 kişiye aynı anda hizmet verilebilen Etçi Beylerin zengin İFTAR menüsünde neler var.

Menü iki farklı seçenekten oluşuyor. Birincisi ana yemeğin muhteşem iskenderden oluştuğu İskender Menü. 33 TL.den oluşan İskender Menüde iftariyelik, çorba, Salata,tatlı, içecek ve sınırsız çay bulunuyor. İkinci menünün ana yemeği seçmeli olarak veriliyor. Izgara Köfte, Izgara Tavuk, Kebap çeşitlerinden birini tercih ediyorsunuz. 29 TL.’lik bu menüde yine iftariyelik, çorba, salata, tatlı, içecek ve sınırsız çay bulunuyor.

iskenderr.jpg

 

İftar menüsüne özellikle İskender kebabı dahil ettiklerini söyleyen işletme sahibi Tufan Ubay, ‘’Mübarek ramazan ayının son günlerine rastladığımız şu günlerde yoğun doluluğumuz nedeniyle bir çok müşterimizi geri çevirmek zorunda kaldık. Bunun için çok üzüntülüyüz. Özellikle müşterilerimizden ricamız, erken rezervasyon yapmaları. Kocaeli’nde yüzlerce restaurant olmasına rağmen Kocaeli’nin yerli markası Etçi Beyler’e gösterdikleri ilgiden dolayı Kocaeli halkına yürekten teşekkür ediyorum. Onlara layık olmaya çalışacağız. Kalitemizi bozmadan bildikleri ve alıştıkları bu tattan İskender Kebabımızı yemeye devam edecekler. Bunun sözünü veriyorum. ’’ dedi.

 

icoe11-001.jpg

Sizde bu muhteşem İskender Kebapla iftar açmak isterseniz  Etçi Beyler Restaurant’ın rezervasyon telefonu 0262.373 40 50.

 

ice22-054.jpg

29 Haziran 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR