“AKP’li yöneticiler taşocağı konusunda samimi değiller”

Kartepe Saadet Partisi İlçe Başkanı Cevdet Çepil, AKP’li yöneticilerini taş ocağı konusunda samimi olmadıklarını, müteahhide kolaylık sağladıklarını s...

BÜYÜT

Kartepe Saadet Partisi İlçe Başkanı Cevdet Çepil, AKP’li yöneticilerini taş ocağı konusunda samimi olmadıklarını, müteahhide kolaylık sağladıklarını söyledi

Kartepe Saadet Partisi İlçe Başkanı Cevdet Çepil, yönetimiyle birlikte Arslanbey’deki Kartepe Doğa Sevenler ve Motor Sporları Derneğini ziyaret etti. Başkan Çepil, dernek başkanı Fatih Topal’ı Arslanbeyli gençleri bir araya getirerek spor ve sosyalleşme adına yaptıkları faaliyetlerden dolayı tebrik etti.

SPORA DESTEK
Çepil, “Maalesef iktidar partisi Belediyemiz tarafından yeterli desteği alamadığınızı bilmekteyiz. AKP, Kartepe’de iktidar olduğundan beri ilk göze batan gerileme ve ilgisizlik sportif branşlar üzerinde olmuş başta da amatör futbol olmak üzere çöküş devam etmektedir. Saadet Partisi olarak iktidara geldiğimiz zaman spora her türlü desteği layıkıyla vereceğiz burada huzurunuzda söz veriyoruz” dedi.

KOLAYLIK SAĞLANIYOR
Maşukiye’de yapılacak taşocağı konusuna değinen Başkan Cevdet Çepil şu açıklamada bulundu; “Adama sormazlar mı kardeşim, otağı kurar gibi taş ocağı açıyorsunuz, hızlı tren projesi kısım kısım ve her yerin müteahhidi farklı mesela Gebze, Köseköy arasının ihalesini alan firma Yalovalardan mıcır getirebiliyorsa, Maşukiye kısmını yapacak olan firmaya neden kolaylık sağlanıyor. Soruyoruz ..!

ZARAR VERİYORSUNUZ
Hızlı tren geçecek diye övünüyorsunuz, ama doğasıyla reklam yaptığınız Kartepe ilçemizde en güzel ve turisttik beldemizi sanki dünyada hiç bulunmayan bir maden bulmuş gibi akciğerleri olan bu güzelim doğayı yerli turizmin merkezini tabiri caizse kalbe kan pompalayan damarları verdiğiniz bu kararla tıkıyorsunuz.

SP OLARAK KINIYORUZ
İster bir dönüm olsun, ister 16 dönüm, biz Saadet Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı olarak bu kararı ta en başından beri kınıyoruz ve karşıyız. Siz AKP’li yöneticilerin doğa sevginizi ve taş ocağıyla ilgili konuşmalarınızı samimi bulmuyoruz. Bu ocağı kurarak ancak tencerenizin dibini yakıyorsunuz, bu millet ilk yerel seçimde size gereken cevabı verecektir” dedi.

04 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR