Ülkü ocakları darbe şehitlerini andı

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı binasında bulunan seminer salonunda gerçekleştirilen okumaya,  Türk Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın’ın yanı s...

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı binasında bulunan seminer salonunda gerçekleştirilen okumaya,  Türk Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın’ın yanı sıra Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şube Başkanı ve Kamu Sen Kocaeli Temsilcisi Yaşar Şanlı, Türk Ocakları İl Başkanı Yücel Alpay Demir, MHP İl yöneticileri, MHP İzmit İlçe yöneticileri, MHP Derince İlçe Yöneticileri, Selçuklu Düşünce Kulübü üyeleri, Ülkü Ocakları Üniversite ve Ortaöğretim Birimi mensupları katılım gösterdi. Mevlid-i Şerif okumasını Türk Diyanet Vakıf Sen Başkan Vekili Mehmet Ali Karadaşlı hoca gerçekleştirdi. Okumalar kentimizin tüm ilçelerinde eş zamanlı olarak yapılıyor.

 

DEVLET ÖNÜNE GELENE SUÇ İSNAT ETMEMELİ

Mevlid-i şerif okunmasından basına açıklamalarda bulunan Türk Ocakları İl Başkanı Melikşah Taşkın mensupları darbelerden en çok çekmiş hareket Ülkücü harekettir derken,” Darbelerin her türlüsüne karşıyız. Zira Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in de dediği gibi “En kötü demokrasi en iyi darbe idaresinden daha evladır”. Yaşanan zillet dolu anlar asla unutulmayacak. Hainler ve destekçileri asla affedilmeyecektir. Yalnız devletimizin intikamcı davranmaması, kin ve garezle önüne gelene suç isnat etmemesi gerekmektedir” dedi.

 

“SEBEP OLANLARDAN DAVACIYIZ”

PKK’nında unutulmaması gerektiğini belirten Taşkın, “PKK’nın da bu süreçte yaptıkları iyice irdelenmelidir. Devletimizin PKK ile mücadelesi boşluk vermeden devam etmelidir. FETÖ terör örgütü operasyonlarının belediyelere de sıçraması ümidimizdir. Milli duruş sergilemek, Milliyetçi ve Ülkücü Hareketin misyonudur. Bu onur ve şerefle söz konusu ihanet saldırısı esnasında hainlerin karşısına dikilerek vatan borcunu hayatı ile ödeyen Mehmetçiklerimizi, Polislerimizi, ve şehadete eren sivil vatandaşlarımızı asla unutmayacağız.Her kim olursa olsun masumların canını yakanlar ve buna sebep olanlardan iki dünyada da davacıyız” açıklamasında bulundu. 

22 Temmuz 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR