SGK’ya yeni bina

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İl Müdürü Muharrem Akbaş, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen zi...

BÜYÜT

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İl Müdürü Muharrem Akbaş, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarete SGK İl Müdür Yardımcısı Salih Aydın ile Kurumun Gölcük Şube Müdürü Ramazan Adıgüzel de katıldı. Ziyarette İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin de yer aldı.
SGK İl Müdürü Muharrem Akbaş, Başkan Doğan’a çalışmaları hakkında bilgi vererek” Mevcut binamız yetersiz kalıyor. Bu yüzden de Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Migros yanındaki kurumumuza ait yere yeni hizmet binası yapmak istiyoruz. Bu konuda sizlerin de değerli görüşlerinizi almak istedik” dedi.

AMAÇ, VATANDAŞA HİZMET

Başkan Doğan da insanların, yeme, içme ve barınmadan sonra en çok güvenliğe ihtiyacı olduğunu belirterek “ İnsanlar çalışırken güvence içinde olmak ister. Çalışanlar ne kadar güvence içinde olursa toplumlar da o kadar huzurlu olur. SGK bu bakımdan çok önemli görev yapmaktadır. Özellikle son yıllarda toplumun her kesimini güvence altına alma çalışmaları içindeki Sosyal Güvenlik Kurumu’nun hizmet binalarının da sağlıklı olmasını önemsiyoruz. Kurumların ortak amacı vatandaşa hizmet etmektir. Vatandaşa hizmetin olduğu her yerde varız” şeklinde konuştu.

13 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR