SP'li Ejderoğlu: OHAL diye sesimizi çıkarmıyoruz

Saadet Partisi İl Divan Toplantısı önceki gün Körfez ilçede gerçekleştirdi. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımc...

Saadet Partisi İl Divan Toplantısı önceki gün Körfez ilçede gerçekleştirdi. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, il başkanı Sinan Ejderoğlu, yöneticiler ve çok sayıda partili katıldı.

 

DEFALARCA UYARDIK

Toplantının açılışında konuşan il başkanı Ejderoğlu, gündem üzerine açıklamalarda bulundu. Yaşanan kötü olaylar konusunda geçmişte uyarılarda bulunduklarını dile getiren Ejderoğlu, “Erbakan hocamız yaşanacaklar konusunda defalarca uyarı yapmıştı. Ülkemiz 14 yıldır SP’den mahrum bırakıldı. Gelecek yılların da kayıp olmaması bizler daha çok çalışacağız” dedi.

 

“HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ”

Devlet idaresindeki hiçbir konunun SP’siz çözülemeyeceğini dile getiren Ejderoğlu, “Dış politikamız, ekonomimiz, eğitimimiz SP’siz düzelmez. Ülke fakirleştirilirse, eldeki imkânlar faize hortumlanırsa ülkemize ve şehrimize hizmet yapamazsınız. Şehrimize yapılan hizmetleri eleştirmiyoruz. Fakat yapılan bu hizmetler aksatılırsa bunun karşısında dururuz. Kocaeli’nin SP’li belediyelere ihtiyacı var. OHAL nedeniyle yumuşak geçiş olsun diye sesimizi çıkarmıyoruz. Yeri ve zamanı gelene kadar bekleyeceğiz. Bugünkü yönetimini hem suçlu hem de güçlü sözü ile anlatabiliriz” diye konuştu.

 

“ALGIYI DEĞİŞTİRMELİYİZ”

Daha sonra konuşan SP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, ülkenin olağanüstü bir süreçten geçtiğini dile getirdi. Ülkenin bir an önce normalleşmesi gerektiğini kaydeden Bitmez, “30 Ekim’de genel kurulumuzu yapacağız. Öncesinde temayül yoklaması olacak. Çalışma performansımız hiçbir partide yok. Ülkeyi yöneteceğimiz ve başarılı olacağımız konusunda bize güveniliyor. Bu algıyı sinerjiye çevirmek lazım. Her tarafa ulaşarak kılcal damarları harekete geçirme gayreti içinde olacağız” açıklamasında bulundu.

24 Eylül 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

İzmitli - Sn.Cumhurbaşkanının bu fetöcü Paralel yapıdan haberi yok!..

KOCAELİ FETÖCÜLERİN MERKEZİ OLMUŞ!..

Kocaeli'de hiç bir şey gizli kalmaz fakat..Sayın Cumhurbaşkanının hiç bir şeyden haberi yok!.Bu fetöcülere neden operasyon yapılmadığını,Neden görevlerinden alınmadığını,AKP'li Şamil TAYYAR'Beyaz TV'de açıkladı!Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanının,İlçe Belediye Başkanlarının,Fikri IŞIK'ın ve referans oldukları,İşe soktukları kişilerin fetöcü oldukları kunuşulmakta ve bilinmekte.

Bunları neredenmi biliyoruz bu şahışların birlikte Paralel yapı(fetö)'toplantılarına gittikleri kişilerden ve gördüklerimizden,yapılan kadrolaşmalardan.Bu fetö paralel yapıya en iyi Büyükşehir ve Kurumlarındaki fetöcü kadrolaşmalar örnektir.Bu fetöcü elemanlar Sayın Cumhurbaşkanının çalışma ekibinden olan eski İZAYDAŞ'Genel Müdürü Sayın Recep Bilal ŞENGÜN'ün görevi bırakmasına neden olmuşlar.

ŞENGÜN'ü sürekli İl yönetimine,Sayın Fikri IŞIK'a aslı astarı olmayan şikayetler ederek,basınıda kullanarak yıpratma ve yıldırma,psikolojik baskı vb.politikalarla görevi bırakmasına neden olmuş bir fetö çetesi ŞENGÜN'dönemi sonrası kanser virüsü gibi yavaş,yavaş İZAYDAŞ'ı ele geçirmiş,bir üst yönetim ve yönetici kadrolaşması ile İZAYDAŞ'ele geçirilmiş...Bu durum Büyükşehir Belediyesinin diğer iştirakleri içinde geçerliymiş.

KARAOSMANOĞLU'bu çeteci paralel yapı ile baştan beri mücadale etmemiş,aksine bu fetö çetesine çanak tutmuş!..Anlayacağınız burnumuzun dibindeki bir Devlet Kurumu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İştiraklarinde fetöcü çete elemanları söz sahibiymişler,üst ve alt yönetim kademelerini ele geçirmişler.

Yanıtla . 0Beğen 24 Eylül 16:12
01

şinası baysal - çıkarsan ne olur sınan

Yanıtla . 0Beğen 24 Eylül 16:12
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR