Göksu’dan mitinge davet

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hamiyet Göksu, Derince’deki ziyaretlerde hem vatandaşlardan destek istedi, hem de mitinge davet etti.CHP Kocaeli Millet...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hamiyet Göksu, Derince’deki ziyaretlerde hem vatandaşlardan destek istedi, hem de mitinge davet etti.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Hamiyet Göksu, seçim çalışmaları kapsamında Derince Esentepe'de ev ziyareti yaptı. Hamiyet Göksu'nun ev toplantısına CHP Derince İlçe yöneticisi Sefer Yeni, Kadın Kolları Başkanı Nurdan Kaymak ve kadın kolları yöneticileri de katıldı. Hamiyet Göksu toplantıda CHP'nin projelerini anlatarak destek istedi. Aile Sigortası hakkında bilgiler veren Göksu, CHP'nin yoksulluğu yönetmeye değil, ortadan kaldırmaya talip olduğunu belirterek AKP'nin 9 yıllık iktidarında ülkemizde ki yoksul sayısının azalmadığını aksine arttığı söyledi.

ASKERLİK DÜŞÜRÜLECEK
AKP hükümetinin makarna, bulgura mahkum ettiği yoksul insanlarımızın CHP iktidarın da Aile Sigortası Projesi ile ayda ellerine en az 600 Tl geçmelerinin sağlanacağını belirtti. Göksu konuşmasında CHP iktidarında askerlik süresinin kademeli olarak düşürüleceğini ve üniversite okuyan gençlere öğrenim süreleri boyunca askerlik yapma imkanlarının sağlanacağını belirterek gençlerin yüksek öğrenim sonrası işe girmelerinin kolaylaşacağını söyledi.

LİTİNGE DAVET
Emeklilere yönelik intibak yasasının çıkarılacağını anlatan Hamiyet Göksu emeklilerin milli gelirden pay almalarının da sağlanacağını söyledi. Ev toplantısına katılanlara 7 Haziran Salı günü İzmit Perşembe Pazarı’nda gerçekleştirilecek olan “Yoksulluk kader olamaz” mitingi hakkında da bilgiler veren Göksu, miting için Derince'den çok sayıda otobüs kaldırılacağını belirterek herkesi mitinge katılmaya davet etti.

03 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR