Hasan Özer, Büyükşehir’e Daire Başkanı oldu

  Yaklaşık 10 yıl boyunca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı'nı yürüten Yalçın Özön'ün, Kent Konut Genel Müdürü olmasından...

 

Yaklaşık 10 yıl boyunca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı'nı yürüten Yalçın Özön'ün, Kent Konut Genel Müdürü olmasından sonra yerine atacak isim belli oldu. Özön'ün koltuğuna, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Haşan Özer’in oturacağı belirtildi. Halen Gölcük Belediyesi’nde imar ve emlak istimlaktan sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapan Özer'in, birkaç gün içinde Büyükşehir Belediyesi'ne geçmesi ve makamına oturması bekleniyor.

 

HAŞAN ÖZER KİMDİR?

1974 Gölcük doğumlu olan Haşan Özer, İstanbul Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Fakültesi mezunu. 2004-2009 yılları arasında kapatılan Değirmendere beldesinin Belediye Başkanlığını yapan Özer, 2009'dan sonra Gölcük Belediyesi'nde başkan yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Hasan Özer'e halen Emlak İstimlak, İmar ve Şehircilik, Yapı Kontrol, Destek Hizmetleri ile Mali Hizmetler Müdürlüğü bağlı.

 

3. BAŞKAN OLACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı'na, Kamulaştırma, Taşınmaz Mallar ve Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü olmak üzere toplamda 3 şube müdürlüğü bağlı bulunuyor. Hasan Özer’in tecrübesiyle bu görevin üstesinden rahatlıkla geleceği belirtiliyor. 

07 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR