17 yaşındaki İbrahim 6 gündür kayıp

Karamürsel’in Yalakdere Köyü Valideköprü Mahallesi’nde ikamet eden İbrahim Aydın Çün (17) çarşamba günü eğitim gördüğü yatılı Kuran Kursu’ndan kimseye...

BÜYÜT

Karamürsel’in Yalakdere Köyü Valideköprü Mahallesi’nde ikamet eden İbrahim Aydın Çün (17) çarşamba günü eğitim gördüğü yatılı Kuran Kursu’ndan kimseye haber vermeden ayrıldı. Ailesi 6 gündür oğullarını arıyor.

Karamürsel’in Yalakdere Köyü Valideköprü Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa-Fatma Çün çiftinin 3 çocuğundan biri olan İbrahim Aydın Çün (17)’den 6 gündür haber alınamıyor. İbrahim Aydın Çün iddialara göre son iki yıldır eğitim gördüğü Ereğli Yatılı Erkek Kuran Kursu’ndan kimseye haber vermeden çarşamba günü saat 08.00 sıralarında ayrıldı. Aynı gün içerisinde saat 10.00 sıralarında Çayırova’dan annesi Fatma Çün’ü aradı. Fatma Çün, oğlu İbrahim’e “Nerdesin” demesine karşın cevap alamadı. Telefon konuşmasından sonra oğullarından bir daha haber alamayan Çün ailesi, kent genelinde arama çalışmalarına başladı.

HER YERE FOTOĞRAFLARI ASILDI
Çün ailesi karakola haber vererek, hastanelere, terminallere İbrahim’in fotoğraflarını astı. Konuyla ilgili açıklama yapan İbrahim’in dayısı Zeki Bayak, “İbrahim çok sakin bir çocuktur. Kendisinin en küçük bir kötü alışkanlığı yoktur. Arkadaşlarıyla yaptığımız görüşmede uzun yollarda muavinlik yapmak istediğini söylemiş. Çarşamba gününden bu yana her yerde kendisini arıyoruz. Yeğenim daha önce evden ayrılmadı. Cep telefonunu okuduğu okulda bırakmış. Hayatından endişe ediyoruz. Aile perişan durumda. İnsanlık namına yeğenimizi gören, bilen varsa mutlaka emniyet mensuplarına ya da bizlere ulaşsınlar” dedi.

İRTİBAT TELEFONLARI
Zeki Bayak (Dayısı) 0 536 830 78 81
Mustafa Çün (Amcası) 0 536 283 45 52

06 Mart 2011 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR