Türk Pirelli’de iş güvenliği heyecanı

Amaç tüm çalışanlarının iş kazalarına karşı daha duyarlı ve dikkatli olmaları konusunda farkındalığı arttırmak. Önceki gün fabrika yemekhanesinde düz...

BÜYÜT

Amaç tüm çalışanlarının iş kazalarına karşı daha duyarlı ve dikkatli olmaları konusunda farkındalığı arttırmak. Önceki gün fabrika yemekhanesinde düzenlenen törende  Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç ve İş Güvenliği ve Çevre Müdürü Can Alataş,konu ile ilgili  konuşma yaparak tüm çalışanların dikkatini güvenli çalışmaya  çektiler.


HEDİYELER VERİLDİ

Fabrika revirinde vücut kitle endeksi ölçümleri ve yorumlanması,ekonomik sürüş similasyonu ve deprem  similasyon uygulaması etkinlikleri ile konu farkındalığı  oluşturuldu.Hafta anısına fabrika çalışanlarına termos hediye edildi.Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız tüm etkinlikleri denetleyerek konuya duyarlılığını gösterdi.

 

İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE

Lastik sektörünün ihraç lideri Türk Pirelli’de bugünlerde HSE ( İş Güvenliği ve Çevre) haftası heyecanı yaşanıyor.Dünyadaki diğer Pirelli Fabrikaları ile ortak olarak kutlanan hafta nedeniyle Türk Pirelli Fabrikası yemekhanesinde yapılan açılış töreninde Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç , İş Güvenliği ve Çevre Müdürü Can Alataş konu ile yaptıkları konuşmalar ile tüm fabrika çalışanlarının iş güvenliğine dikkatini çekip,farkındalığı arttırdılar.

22 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR