Beysülen: Tavrından vazgeç

Emekli-Sen Genel Başkanı Veli Beysülen, Torba Yasa’yla ilgili bilgilendirme toplantısında yasadan daha çok Kocaeli Şube de yaşananları tartıştı. Beysü...

BÜYÜT

Emekli-Sen Genel Başkanı Veli Beysülen, Torba Yasa’yla ilgili bilgilendirme toplantısında yasadan daha çok Kocaeli Şube de yaşananları tartıştı. Beysülen, Şenol’a vazgeç çağrısı yaptı.

Emekli-Sen Genel Başkanı Veli Beysülen, dün Torba Yasa ve emeklilik maaşlarıyla ilgili bilgilendirme toplantısında yasadan daha çok Kocaeli Şubesi’nde yaşananlarla ilgili basına açıklamalarda bulundu. Teksif Sendikası Toplantı Salonu’nda yapılan açıklamaya CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Hamiyet Göksu, DSP Kocaeli İl Başkanı Yakup Kalmuk, TKP İl Başkanı Barbaros Tantan ve bazı sendika üyeleri katıldı. Beysülen, sendikada yaşananları bir kez daha aktararak, tüzük ihlali olduğunu iddia etti.

SUÇ DUYURUSU
Beysülen, “Bu zamana kadar sendika olarak kendi sorunlarımızı dışa yansıtmadan halletmeye çalıştık ve hakkında suç duyurusunda bulunmayıp hukuki işlem başlatmamıştık fakat bundan sonra suç duyurusunda bunacağız” dedi. Veli Beysülen konuşmasının sonunda “Biz anti demokratik davranmıyoruz, ortada açık bir suç var. Biz genel merkez yönetim kuruluyuz, burada herkes istediği gibi davranamaz” diyerek Kocaeli Şube Başkanı Osman Nuri Şenol’a bu tavrından vazgeçme çağrısı yaptı.

24 Şubat 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR