KSO’da reklam konuşulacak

42 farklı ülkede faaliyet gösteren IAB Türkiye, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanması için geliştirdiği Rekabetçi KOBİ (re-KOBİ) Uzaktan Eğiti...

BÜYÜT

42 farklı ülkede faaliyet gösteren IAB Türkiye, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanması için geliştirdiği Rekabetçi KOBİ (re-KOBİ) Uzaktan Eğitim Platformu’nu hayata geçirmeye hazırlanıyor. re-KOBİ Eğitim Platformu kapsamında tasarlanan İnternet ile Güçlü KOBİ Seminer dizisinin ilki 4 Aralık Perşembe günü Kocaeli Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

 

REKLAMCILIK ANLATILACAK

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB Türkiye), KOBİ’lerin internetin imkanlarını kullanarak rekabet gücünü artırmasına destek vermek üzere geliştirdiği re-KOBİ eğitim projesi kapsamında gerçekleştirilecek seminer dizisinin ilkini Kocaeli’de yapacak. Kocaeli Sanayi Odası, Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) ve IAB Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilecek seminerde internetin gelişimi, iş hayatına ve reklamcılığa getirdiği yenilikler ve imkanlar anlatılacak.

 

REKABET GÜCÜ ARTACAK

IAB Türkiye tarafından hazırlanan re-KOBİ Eğitim Platformu ile küçük ve orta boy işletmelerin, internetin imkanlarını kullanarak markalaşmasına, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanarak ulusal ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

 

BAŞVURULAR İNTERNETTEN

İnternet ile Güçlü KOBİ Seminer dizisinin ilki 4 Aralık Perşembe günü Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Seminere katılım için, www.kosano.org.tr web sayfası üzerinde “Eğitim&Seminer Başvuruları” bölümünden online başvuru yapılması yeterli oluyor.

17 Kasım 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR