KOTO, Özel Bilgi Köprüsü ile protokol imzaladı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Oda üyeleri, birinci dereceden yakınları, çalışanlar ve oda personeli için bir di...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Oda üyeleri, birinci dereceden yakınları, çalışanlar ve oda personeli için bir dizi protokole imza atan KOTO, son olarak Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile işbirliği yaptı. KOTO’da düzenlenen törenle uygulamaya alınan protokolü, KOTO adına Oda Genel Sekreteri Oktay Baltalı, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları adına da kurucusu Ali Korkmaz imzaladı.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Törende ayrıca, KOTO Genel Sekreter Yardımcısı Figen Dilaver, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Mali İşler Müdürü Ahmet Eryılmaz, Etüt Müdürü Zehra Yeşiltaş, Reklam ve Tanıtım Müdürü Sinan Yazıcı ile KOTO Ekonomik Araştırmalar ve Dış Ticaret Müdürlüğü Uzmanı Burçin Özkan hazır bulundu.

 

90 PERSONEL GÖREV YAPIYOR

Yapılan işbirliğinin hayırlı olmasını dileyen Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın kurucusu Ali Korkmaz, “1. sınıftan, 8. sınıfa kadar öğrencilere her alanda hizmet veriyoruz. TEOG Hazırlık Programı da açıldı. 2009 yılında yeni anaokulu binasının inşaatını tamamlayan 3-6 yaş sınıfı öğrencilerine özel hazırlanan yeni binasında okul öncesi eğitim çalışmalarına devam ediyor” dedi.

 

90 PERSONEL GÖREV YAPIYOR

Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nda etüt merkezinde, TEOG Hazırlık programı, anaokulu, Amerikan Kültür Early-Erken İngilizce, Amerikan Kültür Kids-Okul Öncesi İngilizce ve Montessori Sanat Anaokulu ile eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca kurumda tam zamanlı olarak toplam 90 personel görev yapmaktadır” ifadelerine yer verdi.

14 Temmuz 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR