Romanlardan Doğan’a destek

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret eden Roman derneklerinin temsilcileri, Doğan’a her türlü desteğini vereceklerini açıkladıİzmit Beled...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret eden Roman derneklerinin temsilcileri, Doğan’a her türlü desteğini vereceklerini açıkladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, geçtiğimiz günlerde Roman derneklerinin temsilcilerinden oluşan bir heyeti makamında ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmeye İzmit Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Roman Kadın Kolları Başkanı Emine Döbek, Gültepe Romanlar Dernek Başkanı İsmail Şanlı, Çağdaş Romanlar Derneği Başkanı Yalçın İzbudak, Serdar Mahallesi Romanlar Dernek Başkanı Aslan Narçiçeği, Genç Roman Müzisyenler Derneği Başkanı Berk Kazak ve dernek üyeleri katıldı.

ÇOK ÇALIŞIYOR, HALKI ÖNEMSİYOR
Ziyarette konuşan İzmit Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Başkan Doğan’ın çalışmalarını çok takdir ettiklerini ifade ederek İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başarılı bir belediye başkanıdır. Bu iş gönül işidir ve siz bunu gönülden yapıyorsunuz. Sizi yakından izliyoruz. İzmit’e iz bırakacak hizmetler sundunuz. Gölkaypark, Kültür Tepesi, Cephanelik Spor Kompleksi ve birçok büyük proje bunun göstergesidir. Biz bu kadar çok çalışan ve halkı önemseyen Başkan Doğan’ın karşısında secim alacak rakip görmüyoruz” dedi.

8 NİSAN SIRADAN KUTLAMALARLA GEÇMEMELİ
8 Nisan’ın Dünya Romanlar Günü olduğunu hatırlatan İzmit Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar bu günü romanların yürüyüş yaptığı ve sanatçı getirdiği bir gün olarak kutlamak istemiyoruz. Daha farklı, daha faydalı şeyler yapılmalı diyerek konu hakkındaki görüşlerini Başkan Doğan ile paylaştılar.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ HERKESE HİZMETİ GEREKTİRİR
İzmit Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar’ın ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışmalarını takdir eden dernek başkanlarına teşekkür eden Başkan Doğan “ Bizler halka hizmeti hakka hizmet olarak gören bir siyasi anlayışın içinden geliyoruz. Başbakanımızın herkese eşit hizmet götürülmesi konusundaki duyarlılığı bu ülkede ve şehrimizde başka süreci başlattı. Roman kardeşlerimiz hep limon satacak, bohçacılık yapacak değil. Onlar da neden doktor, hemşire, polis, avukat hatta belediye başkanı olmasın. Bizler bunu imkansız olarak görmüyor, hatta bunu görmeyi çok istiyoruz. Bu nedenle çalışmalarımız artarak devam edecek. Romanların kariyer elde etmelerinin önündeki engeller erken evlilik ve çocukların okutulmaması. İlgili Bakanlığımızın çalışmaları bu konuda son derece önemli gelişmelere imza attı. Hükümetimizin büyük adımlar attığı bu konuda İzmit Belediyesi olarak her zaman elimizden geldiğince roman kardeşlerimize destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştiği görüşme sonrasında Roman derneklerinin temsilcilerinden oluşan bir heyet Başkan Doğan’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek çiçek hediye ettiler.

26 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR