Sigarayı bırakın!

Tam gün süren seminerlerden misafirler mutlu şekilde ayrıldı. Allen Carr yetkilileri İzmit’ten çok talep aldıklarını ve İzmit’te seminerlere devam ed...

BÜYÜT

Tam gün süren seminerlerden misafirler mutlu şekilde ayrıldı. Allen Carr yetkilileri İzmit’ten çok talep aldıklarını ve İzmit’te seminerlere devam edecekleri sinyalini verdi.

 

SİGARA İÇME İSTEĞİ

Her sigara içicisi neden sigara içmemesi gerektiğini bilir. Ancak maalesef hiçbir sigara içicisi neden sigara içtiğini bilmez. Seansın ilk aşamasında “elimizin sürekli sigaraya gitmesinin” gerçek nedenini anlayacaksınız. Bu bölümde sigara içme isteğiniz gittikçe azalmaya başlayacak.
 

SON SİGARA RİTÜELİ
Birinci bölümün sonunda sizden son sigaranızı içmenizi isteyeceğiz. Merak etmeyin seansın bu aşamasına geldiğinizde şimdiki gibi korkmayacaksınız. Tam tersi çıkıp bir an evvel son sigaranızı içmek ve sigara labirentinden çıkmak için sabırsızlanacaksınız.
 

DERİN RAHATLAMA

Son sigaranızdan sonra seansımızı son derece etkili olan derin rahatlama ile kapatacağız. Derin rahatlama bölümü tamamen bilinçaltına yöneliktir. Son derece etkilidir ve herkes üzerinde sonuç verir.

03 Haziran 2015 Kocaeli- Sağlık


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR