Başkan Baran, hacı ziyaretlerine devam ediyor

Hacı ziyaretinde Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Eşi Bilge Baran, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri de hazır bulundu.   Başkan Bar...

BÜYÜT

Hacı ziyaretinde Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Eşi Bilge Baran, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri de hazır bulundu.

 

Başkan Baran Hacı Ziyaretlerine Necip Özkan’ı Ziyaret Ederek Başladı

Kutsal yolculuğunu tamamlayarak Körfeze dönen Necip Özkan’ı ziyaret eden Başkan Baran, hayırlı olsun dileklerini ileterek hayır dualarını aldı.

 

Başkan Baran, “Allah Tekrarını Nasip Etsin”

Aynı gün içinde Körfezli bir başka hacı olan Abdurrahman Sancaktutan’nıda ziyaret eden Başkan Baran eşi Bilge Baran kendisine hayırlı olsun diyerek “Allah tekrarını nasip etsin” dedi.


Başkan Baran Körfezli Hacı Hasan Önen Ziyaret Etti

Hacı ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Baran ve beraberindekiler Hasan Önen’i ziyaret etti. Sıcak ve samimi geçen sohbetin ardından Hacı Hasan Önen’in Hac anılarını dinleyen Başkan Baran, Hacı Ören’i tebrik ederek hayır dualarını aldı.


Hüseyin Işık Kutsal Yolculuğu Tamamladı

Bir başka Körfezli Hacı olan Hüseyin Işık’ı da ziyaret eden Başkan Baran, kendilerine yapmış oldukları hac ibadetlerinden dolayı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Daha sonra Hac’dan getirilen ikramlardan tadan Başkan Baran resim çekilimin ardından ziyaretlerini sonlandırdı.


Başkan Baran Hacılara Çeşitli Hediyeler Takdim Etti

Belediye Başkanı İsmail Baran, Gittiği her Hacı ziyaretinde Kâbe motifti ve Kuran-ı Kerim hediye ederek Körfezli hacıları duygulandırdı. Hac ibadetini tamamlayarak Körfeze dönen hacılar, Başkan Baran’ın yapmış olduğu bu anlamlı ve bir o kadar önemli ziyaretleri karşısında Teşekkür ettiler.

17 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR