Okullardan Doğan’a teşekkür ziyaretleri

YAHYA KAPTAN İLKOKULU VE ORTAOKULU Yahya Kaptan İlköğretim Okulu Müdürü Rahmi Okumuş,  Yahya Kaptan Orta Okulu Müdürü Hüseyin Gürkaş, ile  okulları...

BÜYÜT

YAHYA KAPTAN İLKOKULU VE ORTAOKULU

Yahya Kaptan İlköğretim Okulu Müdürü Rahmi Okumuş,  Yahya Kaptan Orta Okulu Müdürü Hüseyin Gürkaş, ile  okulların  aile birliği başkanları, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuklar Başkan Doğan’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

 

İZMİT LİSESİ DE MAKAMDAYDI

Başkan Doğanın ziyaretçileri arasında İzmit Lisesi Okul Müdürü Şahin Yaşlık, okul müdür yardımcıları, okul aile birliği başkanı ve yöneticileri de vardı.

İzmit Belediyesi olarak okullara yönelik yapılan çalışmaları büyük bir takdirle takip ettiklerini belirten İzmit Lisesi Müdürü Şahin Yaşlık “ başkanımızın yanımızda olduğunu bilmek bizim için önemli, öğrencilerimiz böyle bir şehirde yaşadıkları ve böyle bir başkana sahip oldukları için çok şanslılar” şeklinde konuştu.

 

SONSUZ MUTLULUK DUYUYORUM

İzmit Belediyesi olarak okullara çok amaçlı salon, öğretmenler odası, kütüphane, bahçe düzenlemeleri, oyun alanları gibi fiziki desteklerin yanı sıra bisiklet dağıtımı, tiyatro ve gezi gibi sosyal alanda da pek çok hizmet verdiklerine dikkat çeken Doğan, “Okullara her gedişimde yaşanan değişimi hissediyor ve seviniyorum. Bu şehrin, bu ülkenin çocukları için yapılacak en ufak bir şeyden sonsuz mutluluk duyuyorum. Yine okullarımızın işleyişini kolaylaştırmak amacıyla kurduğumuz Okul Hizmet Masamızla sizin yükünüzü biraz da olsa hafifleterek, mevcut işleyişi aksatmadan okullardaki eğitimi sürdürme çabası içerisindeyiz ”  dedi.

 

13 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR