Dilovası HAS Gençlik Kahvaltıda Buluştu

Dilovası Has Parti Gençlik kolları geçtiğimiz hafta sonu Hereke’de düzenlenen bir kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Dilovası HAS parti Gençlik Ko...

BÜYÜT

Dilovası Has Parti Gençlik kolları geçtiğimiz hafta sonu Hereke’de düzenlenen bir kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Dilovası HAS parti Gençlik Kolları Başkanı Emin Yıldız’ın yanı sıra Dilovası Kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç ve Dilovası Has parti İlçe Başkanı Fevzi Perk’te katıldı.

Dilovası Has Parti gençlik kolları çalışmalarına en üst seviyede devam ediyor. HAS Gençler bu hafta hem hatanın stresini hem de kongre sonrasından bu yana yaptıkları tüm çalışmalar hakkında istişare ve Kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç ve Has Parti İlçe Başkanı Fevzi Perk’e bilgi verdiler. Gençlik kolları düzenlemiş olduğu kahvaltı sonrası kısa bir toplantı yaptı. Toplantının başlıca gündemi seçimlerin erken bir tarihe alınması oldu. Gençlik kolları Başkan Emin yıldız yaptığı açıklamada, eldeki mevcut kadroyla dahi yerel seçimlere hazır olduklarını söyledi. Başkan Yıldız “Dilovası siyasetinde biz gençlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, en umutsuz günümüzde bizleri cesaretlendiren siyasi üstadımız ve liderimiz Ercan Dalkılıç’a öncelikle teşekkür ediyorum. Bizler partimizin gençlik kolları olarak dün olduğu gibi bundan sonra da daha gayretli çalışmalar yapacağız. Dün medyada okuduğumuz haberlere göre yerel seçimlere 6 ay geri çekme düşüncesi varmış bu sonuç ne olursa olsun bizim için önemli değildir, bizler zaten her zaman yarın seçim varmışçasına çalışıyoruz. Gençlik kollarımızın 60 kişilik ana yönetimi ve sayısı bini geçen gençlik kolları üyemiz ile seçimlere her daim hazırız.” Dedi. Ayrıca programa katılan Dilovası Has Parti İlçe Başkanı Perk’de gençlere kısa bir konuşma yaparak gençlik kollarını tebrik etti. Perk “Bu gün bu güzel organizasyonu düzenleyen siz gençlere çok teşekkür ediyorum. Allah’a şükür gençlerimiz ile hiçbir zaman kaygı ve şüphe duymadık, alınan tüm görevleri layıkıyla yerine getirdiler. Gençlerimiz çok çalışıyor bu diğer bütün partiler tarafından biliniyor ve gıpta duyuluyor. Böyle bilgi bakımından donanımlı gençler ile de siyaset yapmak bizleri de onurlandırıyor. Gençler böyle çalışıyorsa İlçe yönetimimiz daha iyi çalışmak zorunda çıtayı siz ne kadar yukarı çıkarırsanız başarıya o denli rahat ulaşırız.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Dalkılıç “İktidar Dilovası’na Verdiği Sözü Tutmadı”

Son olarak gençlere hitap eden Dilovası Kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç partinin gençleri ile gurur duyduğunu belirterek bizim her şeyimiz ve tüm çabamız gençlerimiz içindir diyerek açıklamasına şöyle devam etti “sizler ile yine böyle güzel bir ortamda buluştuğum için mutluyum. Biz bu yola baş koyduğumuz vakit siz gençler hiçbir zaman ne şikâyette bulundunuz ne de görevden kaçtınız kötü günlerimizi ve iyi günlerimizi hep beraber yaşadık sizlere sonuna kadar güveniyorum ve hepiniz ile guru duyuyorum. Aranızda eminim ki yarınlarda bırakın Kocaeli’ni Türkiye’de siyaset anlamında üst seviyeye çıkacak gençlerimiz var. Gençlik kolları Başkanımızın dediği gibi seçimleri 6 ay geriye çekme planı var. Dilovası’nda 3 yılı geride bırakan iktidar partisi bu süre zarında çok açık söylüyorum sınıfta kalmıştır. Dilovası halkı bu iktidara boşa güvendiğini anladı artık. Değil 5 yıl 20 yıl dahi olsa bu belediye kadrosu hiçbir şey yapamaz. İşleri güçleri demagoji yaparak halkı oyalamak. Verilen sözlerin hiç biri tutulmadı aksine kanayan yaramıza merhem olacaklarına tuz bastılar halkımızın onuru ile oynandı, halkımız bu durum karşısında sessiz kalmayacağını biliyoruz. Halkımız bize pişman olduklarını söylüyorlar ve iktidarı şikayet ettiklerinde bizde onlara sandıkları işaret ediyoruz. Dilovası’nın sıkıntıları belli çözümleri de belli eksik olan tek şey Dilovası’na daha donanımlı işi bilen ve ağa babalarından emir almayacak kadroların gelmesiyle olur.” Dedi ve daha sonra Dalkılıç ve gençler bir süre sohbet ettikten sonra sahilde gezdiler.

09 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR