Körfez Belediyesi, akaryakıt ihalesini yaptı

İHALEYE 7 FİRMA KATILDI Körfez Belediyesi hizmetlerine aralıksız devam ederken, açık ihale usluyla da şeffaf belediyecilik anlayışını ortaya koyma...

BÜYÜT

İHALEYE 7 FİRMA KATILDI

Körfez Belediyesi hizmetlerine aralıksız devam ederken, açık ihale usluyla da şeffaf belediyecilik anlayışını ortaya koymaya devam ediyor. Akaryakıt alım ihalesi halka ve basına açık olarak yapıldı. Destek Hizmet Müdürü Selahattin Sönmez’in yaptığı Komisyon Başkanlığına Uzman Fatma Atlı, Genel Hizmet Şefi Gürol Ör, İnşaat teknikeri Şaban Özer, Makine Donanım Şefi Cihat Çelik’in komisyon üyeliğinde gerçekleşti.

7 firmanın katıldığı ihaleye komisyon üyelerinin teklifleri değerlendirmesi sonucu, ekonomik olarak en avantajlı teklifi Koç Konaklama Petrol Sn. ve Tic. Ltd. Şti. yaptı. Sonuç olarak en avantajlı fiyatı veren Koç Konaklama Petrol Sn. ve Tic. Ltd. Şti. ihaleyi kazandı.


HİZMETLER EN İYİ ŞEKİLDE DEVAM EDECEK

Destek Hizmet Müdürü Selahattin Sönmez, “Hayatı kolaylaştırmak, yaşanabilir bir şehir sunmak için yapılan hizmetlerin gerçekleştirilmesinde kullanılan ana maddelerden biri de akaryakıttır. Dolayısıyla her gün daha da büyüyen Körfez’e en iyi şekilde hizmetlerin devam etmesi için akaryakıt ihalesini gerçekleştirdik. Yapılan ihalenin Körfez Belediye’miz ve Körfez halkı için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

12 Kasım 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR