KASK’ta sokak fotoğrafçılığı anlatıldı

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklerine bu hafta da devam etti. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sa...

BÜYÜT

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklerine bu hafta da devam etti. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nden Dr. Çağatay Göktan'ın verdiği Sokak Fotoğrafçılığı semineri katılımcılar tarafından ilgi ile izlendi.

 

SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI KAVRAMINI ANLATTI

Aynı zamanda KASK üyesi de olan Çağatay Göktan sokak fotoğrafçılığının tarihsel gelişimi ile birlikte sokak fotoğrafçılığındaki farklı üslupta eserler üreten sanatçıların fotoğraflarından örnekler vererek sokak fotoğrafçılığı kavramının fotoğrafın icadından bu yana var olduğunu belirtti.


TEŞEKKÜR PLAKETİ SUNDU

İzleyicilerden gelen soruların da yanıtlandığı etkinlik sonrası KASK Başkanı Altuğ Şenel, Çağatay Göktan'a teşekkür plaketi sunarak her ay farklı bir konuda bu tür seminerleri sürdüreceklerini belirtti. KASK etkinliklerine olan ilgiden memnun olduklarını belirten Şenel, son temel fotoğrafçılık eğitim semineri katılımcılarına sertifikalarını vererek tebrik etti.


Sertifika alan isimler;

Emre Gündüz

Şenel Göç

Murat Öysüz

Melek Altınbaş

Gülden Yıldız

Samir Mazlum

Türkan Şahin

Umut Güngör

Hatice İlhan

Erol Çelik

Tanju Akçil

Önder Özoğlu

Ayşe Sibel Tuğral

Korhan Asal

Mehmet Oruncak

Elif Alşan

Biricik Yazer

22 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR