Doğan: Toplu iş sözleşmesi bitecek

İftar yemeği sonrası söz alan Belediye Başkanı Doğan “Toplu sözleşmede elimizden gelenin en iyisini vereceğiz” dedi.   İzmit Belediye Başkanı Nevzat...

İftar yemeği sonrası söz alan Belediye Başkanı Doğan “Toplu sözleşmede elimizden gelenin en iyisini vereceğiz” dedi.

 

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ramazan-ı Şerif münasebetiyle Fuar içinde bulunan Beytül Kebap’da iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğine Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, belediye meclis üyelerinin yanı sıra belediye personeli de katıldı. Oldukça yoğu olan katılımda iftar saatine kadar sohbet edildi. Belediye Başkanı Doğan bütün masaları gezerek herkes ile sohbet etti.

 

iceee-012.jpg

 

TOPLU SÖZLEŞME BEKLENTİSİ

İftar yemeği sonrasında söz verilen Sendika Başkanı Ersoy “Ramazan ayı herkese huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Örgütlü olduğumuz İzmit Belediyesi’nde toplu sözleşme görüşmeleri devam etmektedir. Belediye başkanımızla her zaman bir araya geliyoruz. İnanıyorum ki yapılacak olan toplu sözleşme çalışanların lehine sonuçlanacaktır” dedi.     

 

“ELİMİZDEN GELENİN…”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, "Toplu iş sözleşmemiz devam ediyor. Şuan da ve geçen dönem görev yapan sendikalarımıza teşekkür ediyoruz. Bütçemiz çerçevesinde işçimize hak ettiğini vermeye çalışıyoruz. Kağıda fazla yazıp vermeme pozisyonuna düşmedik. Ne verebiliyorsak ona göre sözleşmemizi yaptık. Yapılacak olan toplu sözleşme de elimizden geleni vereceğiz. Yeni dönemde sendikamızın sosyal talepleri var. Bu dönem sosyal faliyetleri arttıracağız. Ama sizlerden de işinizi aksatmamanızı, vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmanızı istiyoruz" açıklamasında bulundu.

Serkan BORLAK 

08 Haziran 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR