SP’li Özen, Karamürsel çay bahçelerinde

SP Milletvekili Adayı Ahmet Özen, Karamürsel’deki seçim çalışmaları kapsamında çay bahçelerini dolaşarak, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.Saadet Par...

BÜYÜT

SP Milletvekili Adayı Ahmet Özen, Karamürsel’deki seçim çalışmaları kapsamında çay bahçelerini dolaşarak, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Ahmet Özen Karamürsel’deki seçim çalışmalarına havanında güzel olmasını fırsat bilerek sahildeki çay bahçelerinde devam etti. Banklarda ve çay bahçelerinde oturan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak tanışan Ahmet Özen vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Kimi zaman ayak üstü bazen de vatandaşın daveti üzerine masasına oturarak koyu bir sohbet gerçekleştiren Özen, SP’nin seçim vaatlerini paylaşıyor. Ahmet Özen, konuşmalarında memleketin Saadete Partisi’ne ihtiyacı olduğunu belirterek, “Bizim olduğu gibi herkesin ve hatta şuan mecliste olan partilerin de Saadet’e ihtiyacı var” diyerek Karamürsellilere nedenlerini açıklıyor.

İNSANLAR KÖLELEŞTİRİLİYOR
Önceki gün de Karamürsel’deki çay bahçelerini gezen Özen “Ülkemiz iyi yönetilmiyor, her geçen gün kötüye gidiyoruz. Maddi ve manevi çöküntü içerisindeyiz, herkes borç içinde. İnsanlar kredilerle borçlandırılarak köleleştiriliyor. Şuan yanlış bir sistem uygulanıyor. Hocamız başa geldiğinde olması gereken ve doğru olan sistemi getirdi ve herkes kazandı. Şimdi biz iktidara gelirsek, yeniden bu sistemi kuracağız. Bizleri bugün destekleyin ki, herkes kazanabilsin” diyerek Karamürselli hemşerilerinden bu sefer Saadet Partisi’ne oy vermelerini istedi.

04 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR