Başkan yine metroyu anlattı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Körfez Belediyesi Sosyal Tesislerinde düz...

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Körfez Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında sivil toplum kuruluşları ve mahalle muhtarlarıyla buluştu.

 

“VAATLERİN YARISINI YAPTIK”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, önceki gün düzenlenen özel toplantıda mahalle muhtarları ile ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ağırladı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve AKP İlçe Başkanı Osman Badem’in de katıldığı toplantıda ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Baran, yerel seçim öncesindeki vaatlerinin yüzde 50’sini geçen bir yıllık dönemde yerine getirdiklerini dile getirdi.

 

KÖRFEZ’E METRO GELECEK

Daha sonra konuşan Başkan Karaosmanoğlu ise muhtarlar ve STK temsilcilerine metro müjdesini yineledi. Karaosmanoğlu, “Körfez hızla gelişen ve büyüyen bir ilçemiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında Körfez’de halkımız ulaşımını metro ile sağlayacak. Belediye başkanımızla sürekli iletişim halindeyiz. Kamyon garajımızı planladık, kısa sürede projesine başlayacağız” ifadelerini kullandı. Başkanlar daha sonra STK temsilcilerinin taleplerini dinledi.

06 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR