KOTO’dan bir günde 9 ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu üyeleri; Yusuf Koçak, Fuat Berna, Mehmet Temizel, Murat Altun, Semih Barış, meclis üyeleri;...

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu üyeleri; Yusuf Koçak, Fuat Berna, Mehmet Temizel, Murat Altun, Semih Barış, meclis üyeleri; İsmail Uslu, Mikail Kayacı, Yusuf Erenkaya, Hüseyin Gezer ve oda üyelerinden Hasan Yılmaz ile birlikte, bir günde 9 kuruma ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerine Kocaeli Üniversitesi ile başlayan iş dünyasının temsilcileri, üniversitenin yeni Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün konuğu oldu.

 

‘İŞBİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK’

Ziyarette yaptığı konuşmasında, üniversite- iş dünyası işbirliğinin artarak devam edeceği inancını dile getiren Başkan Özdağ, “Kocaeli Ticaret Odası olarak üniversitemizle kent adına faydalı olan birçok projemizi hayata geçirdik. Prof. Dr. Sadettin Hülagü Hocamız ve ekibiyle de işbirliklerimiz artarak devam edecek. Kendisinin nezdinde tüm ekibine tebriklerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. KOTO heyetine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Prof. Dr. Sadettin Hülagü, çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 

REKTÖR YARDIMCILARI VE BAŞHEKİM

KOTO heyeti, akabinde rektör yardımcıları Prof. Dr. Bekir Çakır, Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Prof. Dr. Ahmet Küçük ile bir araya geldi. Ziyaretlerde, üniversite ile birlikte hayata geçirilen projelerde gelinen son surum ve yeni işbirlikleri masaya yatırıldı. Heyet Umuttepe’deki son ziyaretini, KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi yeni Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk’e gerçekleştirdi.

 

STK VE MESLEK ÖRGÜTLERİ

KOTO’nun seri ziyaretleri yeni göreve gelen sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütü başkanları ile sürdü. KOTO heyeti bu kapsamda; Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse ve yönetimleriyle bir araya geldi.

12 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR