Başiskele’nin yolları göz kamaştırıyor

Alt yapıdan üst yapıya, spordan turizme kadar başarılı birçok çalışmanın yapıldığı Başiskele’de özellikle asfaltlanan ana güzergâhlar ilçenin kimliği...

BÜYÜT

Alt yapıdan üst yapıya, spordan turizme kadar başarılı birçok çalışmanın yapıldığı Başiskele’de özellikle asfaltlanan ana güzergâhlar ilçenin kimliğine değer katıyor. Yol çizgileriyle güvenli hale getirilen asfaltlar adeta göz kamaştırıyor.

 

Başiskele Belediye Bakanı Hüseyin Ayaz ilçede aralıksız devam eden çalışmalarla hizmeti halkın ayağına götürüyor. Başiskele Belediyesi tarafından yeni sosyal yaşam alanları bir bir hayata geçerken planlanan program içerisinde asfaltlama çalışmaları da devam ediyor.

 

“Yol Medeniyettir” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, kendi imkânlarıyla yaptığı çalışmaların yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ile özellikle ana güzergâhlarda bazı düzenlemeler yapıyor. Otoban kalitesinde yolların yapıldığı Başiskele’de araç ve yaya güvenliği için asfalt yolların çizgileri hemen çiziliyor. Başiskele Belediyesi Cadde ve sokaklarının kalitesiyle de farkını gösteriyor.

27 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR